Styropian Swisspor EPS 100 036 dach podłoga

Ocena produktu:

Styropian eps 100 na podłogę i dach, produkcji Swisspor AG. Oferuje bardzo dobre ocieplenie oraz podwyższoną wytrzymałość na obciążenia. Do zastosowania pod podłogę na gruncie oraz przy termoizolacji dachu


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,036 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 100 kPa
Wytrzymałość na zginanie: 150 kPa;
Ciężar płyty styropianowej: od. 18 kg/m3
94zł (w tym 23%)
VAT: 17.58zł
Cena za m3 ~ 313.33zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3, tj. łącznie 80 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Swisspor EPS 100 - konkretny, mocny styropian.

 Styropian eps 100 jest obecnie najczęściej wybierany do ocieplenia podłogi na gruncie. Wykonuje się również z niego solidne dachy. Wszystko dzięki parametrom.  Wytrzymałość na ściskanie tego styropianu  eps 100 (3t/m2) gwarantuje nam bezproblemowe użytkowanie. Posiada niski współczynnik przewodzenia ciepła - (lambda 0,36), który należy do najlepszych wartości dla kategorii styropian na podłogę biały , jest wartością praktycznie najcieplejszą. Styropian Swisspor eps 100 sprawdza się przy termoizolacji dachu. Jest to mocny, nabity produkt, który dzięki wyjątkowo dobranym składnikom. Pozwala na wykonanie spadków dachowych z prawie 30 letnią gwarancją.

Swisspor EPS 100 036 – styropian posadzkowy, ocieplenie na podłogę i dach

Swisspor EPS 100 036 ma bardzo szerokie możliwości zastosowania. Doskonale nadaje się zarówno do wykonywania izolacji cieplnej w nowym budownictwie, jak i do termomodernizacji przeprowadzanych w starym budownictwie. Jedną z możliwości, jakie daje Swisspor EPS 100 036, jest izolacja cieplna podłóg, poddaszy, strychów i dachów. Prezentowany styropian posadzkowy idealnie sprawdzi się również podczas:

wykonania izolacji cieplnej podłóg w budynkach mieszkalnych oraz użytkowych, zwłaszcza w przypadku ogrzewania podłogowego;

izolacji cieplnej podłóg na gruncie w budownictwie przemysłowym, z uwzględnieniem wykluczenia dużych obciążeń;

izolacji cieplnej stropów znajdujących się pomiędzy pomieszczeniem ogrzewanym i nieogrzewanym np. stropów nad nieogrzewanymi piwnicami

wykonania izolacji cieplnej stropodachów pełnych i wentylowanych;

izolacji cieplnej tarasów i balkonów.

Swisspor to top w temacie materiałów do hydro i termoizolacji.

Siwsspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne. Jest jednym z największych producentów styropianu w kraju. Jest to uznany producent płyt styropianowych o specjalistycznym przeznaczeniu. Zapewnia szybkie dostawy i dostępność materiału.

Cena styropianu - Swisspor eps 100 

Jeżeli zwrócimy uwagę na wyjątkowe parametry i normy, które spełnia ten styropian Swisspor. Jesteśmy pewni, że cena styropianu jest atrakcyjna i konkurencyjna wśród pozostałych produktów styropian podłogowy eps 100. Kupując go otrzymujemy nie tylko bardzo dobry styropian ale i specjalistyczny produkt.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Kupując styropian posadzkowy nie zapomnij dobrać odpowiedniej foli budowlanej -

https://styro24.pl/system-ocieplen-akcesoria-c-6/folie-tasmy-c-19/

Pod ogrzewanie podłogowe, możemy zastosować dodatkową warstwę styropianu w postaci płyt Yetico TWIN STANDARD , które kupisz online w naszej hurtowni styropianu.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Anonimowy

Oceń ten produkt: