Styropian Austrotherm EPS 100 036

Ocena produktu:

Austrotherm EPS 100 styropian podłogowy najwyższej jakości


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,036 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥100 kPa

Cena: 112.55zł

(w tym 23%)
VAT: 21.05zł
Cena za m3 ~ 375.17zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Austrotherm eps 100 to jest Top kategorii styropian podłogowy.

Austrtotherm eps 100 wyróżnia się spośród konkurencji jakością płyt styropianowych. Kto pracował styropianem wie ,że Austrotherm jest najlepszy. Kupując styropian na podłogę firmy Austrotherm  możemy być pewni, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Lambda 036 jest bardzo dobrym parametrem, zapewni nam zatrzymanie ciepła. Jeżeli szukamy cieplejszego styropianu możemy wybrać styropian grafitowy na podłogę Austrotherm EPS 80 031 DACH/PODŁOGA PREMIUM, który ma lepszy parametr izolacji ale ma słabszą wytrzymałość na nacisk. Austrotherm eps 100 wytrzymuję bez problemu obciążenie do 3t/m2. Gwarantuje nam bezproblemowe użytkowanie nawet przy większych obciążeniach.
Austrotherm jest jednym z największych producentów w kraju.

 Marka ta jest wyróżniana w kategoriach Top Marka, Super Marka, Laur konsumenta. Diament Forbes i wieloma innymi na terytorium kraju i europy.

Cena styropianu Austrotherm EPS 100 może jest wyższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian na posadzkę . Dostajemy za to najlepszy produkt z tej kategorii. 

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Ze styropianem Austrotherm możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , pianka pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu z opcją darmowej dostawy.

Zachęcamy do zakupu solidnej czarnej folii budowlanej dostępnej na naszej stronie.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Płyty o bardzo dobrej wytrzymałości mechanicznej. Charakteryzują się doskonałym współczynnikiem przewodzenia ciepła. Chętnie stosowane przez specjalistów jako izolacja cieplna ścian piwnic oraz ścian zewnętrznych.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Karol
Na podłodze 20cm i chciałem dobry styropian. Konsultant styro24 doradzał Austrotherm, Swisspor eps 100 albo krajowych producentów eps 150. Wybrałem Austrotherm ze względu na opinie. Zamówienie okolice Warszawy przyjechało szybko, kierowca pomocny. Ważyłem paczki, chciałem sprawdzić za co płacę na 5 paczek wynik 5,7 kg do 5,9 kg wszystkie w rękach bardzo twarde, że palca nie idzie wdusić. Jak stać to polecam Austrotherm.
Zakup za kilkanaście tysięcy. Długo przemyślany i sprawdzany.
Rafał
Zakupiłem ten styropian firmy Austrotherm ze względu na jego pozytywne opinie o nim tj że najlepsza jakość, dobrze się układa, że proste krawędzie.
Gdy przyszło mi go układać to ja ?cierpię dole!? krawędzie wszystkie krzywe, rogi nie maja kąta prostego a jakby tego było jeszcze mało to w jednej paczce są płyty o grubości różniącej się 2mm !!
Całe szczęście że kupiłem ten styropian tylko na jedną kondygnację (na drugiej Termo Organika - równiutka jak od ekierki.
To jakiś kurka żart - za co ta firma nagrody otrzymuje - chyba za sponsoring wszelkich wystaw i targów.
Dobrze że skończyły sie tłuste lata dla producentów styropianu - nie będzie już ?dojenia?klientów i podnoszenia cen co tydzień.
Bartek
styropian dobrej jakości, wszystko zgodnie ze złożonym zamówieniem
Anonimowy
Jestem bardzo zadowolony z tego styropianu!
Anonimowy
Najwyższa jakość!

Oceń ten produkt: