Styropian Austrotherm EPS 100 036

Ocena produktu:

Austrotherm EPS 100 styropian podłogowy najwyższej jakości


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,036 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥100 kPa

Cena: 84.50zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 15.80zł
Cena za m3 ~ 281.67zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian podłogowy Austrotherm EPS 100 036 to najwyższa jakość i renoma. Współczynnik przewodzenia ciepła oraz wytrzymałość na obciążenia są tutaj na bardzo dobrym poziomie. Jeżeli wybierzesz produkt Austrotherm na podłogę, strop lub dach to możesz być pewien jego niezawodności. Cena styropianu Austrotherm jest wysoce atrakcyjna w relacji do jakości. Kupując płyty styropianowe Austrotherm otrzymujesz najlepszy produkt w swojej kategorii. Parametr Lambda= 0,036 W/mK zapewni skuteczną izolację cieplną podłogi i dachu.

Styropian podłogowy Austrotherm EPS 100 - opis produktu

Każdy wie, że przez podłogę na gruncie lub dach budynku ucieka znaczna ilość ciepła. Dla poprawnej termoizolacji domu nie wystarczy więc tylko ocieplić ściany zewnętrzne. Polecamy Państwu najlepszy styropian podłogowy od Austrotherm- Dach Podłoga EPS 100 036. Jest to naprawdę twardy styropian na podłogę. Wytrzymuje obciążenie nawet 3 ton na metr kwadratowy powierzchni. Wystarcza to praktycznie do wszystkich zastosowań w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Duża gęstość i waga tego produktu przekłada się także na znakomitą izolacyjność (0,036 W/mK).
Płyty ze styropianu Austrotherm EPS- przeznaczenie i zakres stosowania

Jeżeli chodzi o przeznaczenie i zakres stosowania tego styropianu, to jest to bardzo uniwersalny produkt. Ocieplisz nim zarówno podłogę na gruncie, strop i dach budynku. Wszędzie tam, gdzie potrzeba solidnej izolacji termicznej styropian podłogowy Austrotherm zda egzamin. Ma odpowiednią wytrzymałość na ściskanie i bardzo dobry parametr Lambda. Wysoka jakość i duża ilość zastosowań sprawiają, że ten styropian znajduje wielu nabywców. Również cena za m3 nie jest zbyt wysoka w porównaniu do wagi  styropianu i ilości surowca zuzytego do produkcji Austrotherm eps 100. 

Austrotherm 036 Dach/Podłoga- znakomity styropian

Styropian Austrotherm charakteryzuje się doskonałym współczynnikiem przewodzenia ciepła. Wynosi on dokładnie 0,036 W/mK. Jest to najlepszy możliwy wynik dla styropianu białego. Jeżeli zależy Ci na jeszcze lepszych parametrach, to wybierz styropian grafitowy EPS 100 Premium 031 lub EPS 80 Dach/Podłoga Premium. Jednak dla większości zastosowań białe płyty EPS 100 sprawdzą się doskonale. Austrotherm 036 może być bez problemu stosowany pod ogrzewanie podłogowe. Zapobiegnie ucieczce ciepła do gruntu, a to oznacza oszczędność na kosztach ogrzewania.

Styropian Austrotherm eps 100- izolacja cieplna dachu i podłogi w korzystnej cenie

Cena styropianu podłogowego EPS 100 036 marki Austrotherm jest bardzo korzystna w stosunku do jakości. Oznacza to, że za nieco wyższą cenę za m3 dostajesz najlepszy produkt w swojej klasie. Wśród białych styropianów dach/podłoga nie znajdziesz nic lepszego. Cena za paczkę może się nieco różnić w zależności od wybranej grubości płyty. Natomiast ogólna cena za m3 produktu się nie zmienia.

Styropian spełniający normy dla danej wytrzymałości powinien posiadać odpowiednią wagę. Austrotherm przy cenie 10% droższej  może o 50% więcej ważyć.

Styropian podłogowy Austrotherm EPS 100 Dach Podłoga- darmowa dostawa produktu

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ i BLOG.

Zachęcamy do zakupu solidnej czarnej folii budowlanej dostępnej na naszej stronie.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania, certyfikaty czyste powietrze- sprawdź kartę produktu

Radek
styropian twardy - na plus, a grubość, no cóż, ciete na oko +-5mm w jednej paczce!!! sam byłem w szoku i dalej jestem
Mateusz
solidny ale drogi
Darek
jak zawsze jakość godna polecenia
Tomasz
styropian pierwsza klasa, polecam
Norbert
To dobry wybór!!! Styropian fajnej jakości w dobrej cenie
Janek
Bardzo szybka dostawa sporej ilości. Fajny kontakt z firmą. Można współpracować. Styropian godny polecenia.
Marek
Jak najbardziej na plus. Praca z tym styropianem to sama przyjemność
Karol
Na podłodze 20cm i chciałem dobry styropian. Konsultant styro24 doradzał Austrotherm, Swisspor eps 100 albo krajowych producentów eps 150. Wybrałem Austrotherm ze względu na opinie. Zamówienie okolice Warszawy przyjechało szybko, kierowca pomocny. Ważyłem paczki, chciałem sprawdzić za co płacę na 5 paczek wynik 5,7 kg do 5,9 kg wszystkie w rękach bardzo twarde, że palca nie idzie wdusić. Jak stać to polecam Austrotherm.
Zakup za kilkanaście tysięcy. Długo przemyślany i sprawdzany.
Bartek
styropian dobrej jakości, wszystko zgodnie ze złożonym zamówieniem
Anonimowy
Jestem bardzo zadowolony z tego styropianu!
Anonimowy
Najwyższa jakość!
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię