Styropian Arsanit Thermo Podłoga 035 EPS 100

Ocena produktu:

Styropian EPS 100 biały do podłóg z bardzo dobrym parametrem cieplnym i w przystępnej cenie. Produkt firmy Arsanit.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,035 W/mK
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 100 kPa

Cena: 77.67zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 14.52zł
Cena za m3 ~ 258.90zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Mocny i ciepły styropian na podłogę - Arsanit  eps 100 035 Thermo Podłoga.

Arsanit Thermo Podłoga EPS 100 035 to twardy styropian wysokiej jakości, doskonały do izolacji termicznej podłóg, posadzek oraz zadaszeń. Jego wytrzymałość wynosi 3 t/m2, co oznacza, że doskonale radzi sobie również z dużym obciążeniem posadzek na gruncie. Współczynnik lambda 0,035 jest najlepszym parametrem dla białych styropianów eps 100. Gwarantuje, że produkt jest przystosowany zarówno do izolacji termicznej od podłoża, jak i do izolacji powierzchni pionowych i skośnych. Styropian Arsanit eps 100 - zastosowanie

Dzięki swojej wytrzymałości i wysokiemu współczynnikowi lambda styropian EPS 100 jest dedykowany do izolacji termicznej podłóg na gruncie i posadzek prefabrykowanych. Może być wykorzystywany do ocieplania dachów, stropodachów, ścian, stropów, cokołów, jak również do izolacji ścian poniżej poziomu gruntu. Stosowanie Styropianu o takich właściwościach (zbitej strukturze),  jest również zalecane przy zagrożeniu zamoknięciem. Styropian Arsanit jest przystosowany do izolacji cieplnej rur, dzięki czemu idealnie nadaje się do ocieplenia posadzek z systemem ogrzewania podłogowego. Jednym zdaniem, doskonalensprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest wymagana skuteczna izolacja cieplna w rozsądnej cenie.

Arsanit to producent styropianu i chemii budowlanej. W Polsce posiada dwa zakłady produkcyjne w Koninie i Siemianowicach Śląskich . Jest  laureatem wielu nagród. Charakteryzuje go wysoka jakość produktów i przystępna cena styropianu.

Cena styropianu EPS 100 035 Arsanit Thermo Podłoga 

Porównując z konkurencyjną ofertą na styropian podłogowy eps 100. Arsanit wypada bardzo korzystnie. Do tego to jest produkt bardzo dobrej jakości z najcieplejszym parametrem. Wiele zastosowań i stosunkowo niska cena w porównaniu do wysokiej jakości to niewątpliwe atuty Styropianu Arsanit. Jest on idealnym wyborem zarówno dla użytku indywidualnego, jak i dla klientów komercyjnych. Współczynnik ciepła, jaki posiada styropian 0,035λ to najwyższa zdolność termoizolacji dostępna na rynku w tej klasie produktów, co czyni go dobrą  inwestycją w ocieplenie Twojego domu i obniżenie kosztów za ogrzewanie. Stosunek ceny do jakości sprawia, że w porównaniu z innymi produktami izolacyjnymi, oferta jest konkurencyjna na rynku. To doskonała alternatywa dla droższych w produkcji styropianów. 

Jeśli szukasz wysokiej jakości materiału izolacyjnego, który pomoże Ci zaoszczędzić na kosztach energii i utrzymać odpowiednią temperaturę w Twoim domu lub miejscu pracy, to Arsanit Thermo Podłoga EPS 100 może być doskonałym wyborem dla Ciebie.

Zapraszamy do zakupu folii budowlanej stosowanej pod wylewki dostępnej na stronie.

Pamiętaj, że styropian na gruncie zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę. Unikniemy wtedy powstawaniu mostków termicznych bez konieczności zakupu płyt z krawędziami frezowanymi. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale BLOG i FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu


Grzegorz
Styropian godny polecenia, twardy, równy. Dostawa w tym przypadku była bardzo szybka bo w ciągu 5 dni od zamówienia towar był już dostarczony. Kontakt i obsługa przez firmę oceniam na 5+.
Areczek
miłe zaskoczenie, styropian godny polecenia
Michał
Doskonałe parametry, produkt bez zastrzeżeń
Piotr
Szybka dostawa dobry produkt. Jestem zadowolony z zakupu.
Tadeusz
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobrze się kładzie parametry również bardzo dobre. Dobry wybór.
Tomek
Trochę obawiałem się tego styropianu, bo bardzo ciężko znaleźć opinie w Internecie. Po tym jak ułożyłem go na wylewkach, mogę powiedzieć, że nie żałuję kupna i śmiało mogę go polecić. Tym bardziej, że jest to polska firma. Styropian twardy, granulat drobny, dobrze "ubity", więc wydaje się, że jest w porządku. Obsługa, kontakt z firmą jak i transport na bardzo wysokim poziomie.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię