Styropian podłogowy 8 cm

Sortowanie:

Styropian na podłogę o grubości 8 cm sprawdza się całkiem dobrze. Jeżeli układamy styropian na piętrze. Nie ma dużej różnicy między tym styropianem, a grubością 10 cm. Czasem nie można położyć grubszej warstwy z różnych powodów (docelowa wysokość podłogi itp.). Przy okazji można trochę zaoszczędzić na kosztach materiału. W STYRO24.pl oferujemy styropiany podłogowe znanych marek w najlepszych cenach na rynku. Możesz także liczyć na naszą pomoc w doborze odpowiednich materiałów budowlanych. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!

Podłogowy styropian 8 cm - jaka cena?

Dla produktu styropian 8 cm cena za paczkę jest bardzo atrakcyjna. Zapewniamy duży wybór i dobrą dostępność styropianu. Kupisz u nas materiały izolacyjne do ocieplenia całego domu- od podłogi po dach. Styropian EPS to popularny i skuteczny produkt przeznaczony do docieplenia budynków. Możesz wybrać całe ocieplenie od tego samego producenta- jest to rekomendowane rozwiązanie. Najbardziej znane firmy w tej branży produkują styropiany do różnych zastosowań i kompletne systemy ociepleń. W przypadku problemów z wyborem styropianu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Doradzimy optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb!

Jaka grubość płyty styropianowej na podłogę- opinie klientów

Wielu nabywców uważa, że nie ma dużej różnicy w skuteczności ocieplenia podłogi na piętrze między styropianem 8cm a 10cm. Takie podejście jest do pewnego stopnia słuszne. Można trochę zaoszczędzić na kosztach inwestycji, a różnica w komforcie cieplnym będzie mało odczuwalna. Wiadomo, że lepsze 10 cm ocieplenia niż 8, ale w niektórych sytuacjach za gruba warstwa styropianu jest problemem. Jest tak  przy ocieplaniu podłóg  w starszych budynkach. Nie zawsze da się wygospodarować miejsce na grube ocieplenie bez straty na wysokości pomieszczenia. W takim wypadku trzeba zastosować cieńsze płyty styropianowe lub styropian podłogowy grafitowy. Ociepla on skutecznie nawet przy mniejszej grubości.

Styropian podłogowy EPS - darmowa dostawa produktu

Wybierając styropian EPS w STYRO24.pl możesz skorzystać z opcji darmowej dostawy produktu prosto na budowę. Jeżeli tylko zamówisz odpowiednią ilość materiału (określoną na karcie produktu) dowieziemy transport na własny koszt. Przy tej okazji warto połączyć zakup styropianu z innymi materiałami budowlanymi lub narzędziami. Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z naszym biurem obsługi klienta w celu ustalenia szczegółów. Uzgodnimy dogodny termin i miejsce dostawy. Wybierz styropian dla swojego domu spośród znanych marek: Arsanit, Genderka, Swisspor, Yetico i wielu innych. Proponujemy także styropian Austrotherm i Styropmin.

W naszym sklepie internetowym dla styropianu 8 cm cena jest zawsze korzystna. W przypadku zamówienia większej ilości styropianu 8cm dostawa będzie całkowicie darmowa! Skuteczna izolacja podłóg na gruncie jest możliwa za rozsądne pieniądze- przekonaj się sam! Styropian EPS sprawdza się bardzo dobrze jako izolacja, a możesz także wybrać produkty z dodatkiem grafitu. Podłoga izolowana podkładem z płyt grafitowych będzie na pewno ciepła. Kategoria styropian podłogowy obejmuje wiele sprawdzonych wyrobów w rozsądnych cenach. Niezbędne informacje i parametry znajdziesz na kartach produktów. Zapraszamy do zakupów!