Styropian podłogowy 7 cm

Sortowanie:

Styropian na podłogę zapewnia izolację termiczną od gruntu i zapobiega stratom ciepła. Jeżeli montujesz w domu ogrzewanie podłogowe to trzeba dobrze odizolować termicznie wylewkę od gruntu. Zalecana jest co najmniej 15 cm warstwa ocieplenia styropianem podłogowym. Jednak podwójna warstwa styropianu 7 cm zapewni jeszcze dobry efekt. Dzięki takiemu ociepleniu zaoszczędzisz na kosztach ogrzewania, a domownicy odczują poprawę komfortu termicznego w pomieszczeniu.

Podłogowy styropian 7 cm - jaka cena?

W STYRO24.pl kupisz styropian podłogowy najlepszych producentów (Swisspor, Austrotherm, Yetico, Styropmin) w atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się ze szczegółowymi opisami produktów. Zapewniamy stałą dostępność białego styropianu EPS oraz styropianu grafitowego. Zdajemy sobie sprawę, że dla inwestora kupującego dużą ilość styropianu cena jest bardzo ważna. Dlatego staramy się utrzymać nawet w czasie inflacji korzystne ceny za paczkę styropianu. Obojętne, czy szukasz styropianu podłogowego czy elewacyjnego, u nas na pewno nie przepłacisz!

Styropian podłogowy EPS - darmowa dostawa produktu

Jeżeli zamówisz większą ilość produktów do ocieplenia budynku (np. styropian podłogowy i elewacyjny) to możliwa jest darmowa dostawa. Zakupione materiały zostaną dostarczone prosto na budowę w ustalonym terminie. Wystarczy tylko spełnić minimum logistyczne (ilościowe zamówienia). Przeważnie wynosi ono 80 - 100 paczek styropianu. Wszystkie szczegóły możesz z nami ustalić telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy sklepu. W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dostosować do jego oczekiwań.

STYRO24.pl - duży wybór materiałów do ocieplenia budynku

W STYRO24.pl oferujemy duży wybór materiałów izolacyjnych. Są to między innymi styropian dach/podłoga, styropian fasadowy i styropian grafitowy dach/podłoga. Dla każdego rodzaju styropianu dostępne są różne grubości płyty. Styropian 7 cm dobrze nadaje się do ocieplenia podłóg na gruncie. Najlepiej kiedy układany jest w dwóch warstwach "na mijankę". Należy dążyć do tego, aby krawędzie płyt w obu warstwach się nie pokrywały. Dzięki temu redukuje się powstawanie mostków termicznych w izolacji. Dobrze ocieplona podłoga zapewni Ci oszczędności i komfort termiczny przez długie lata!

Najlepsza grubość płyty styropianowej - opinie klientów sklepu internetowego

Według opinii klientów i ekspertów minimalna grubość ocieplenia podłogi na gruncie to 10 cm. Rekomenduje się układanie ocieplenia w dwóch warstwach. Mając do dyspozycji grubość płyty 7cm można ułożyć dwie warstwy i uzyskać aż 14 cm ocieplenia! Trzeba tylko pamiętać o zastosowaniu styropianu EPS100, gdyż ma on wystarczającą wytrzymałość na obciążenia. W naszym sklepie internetowym oferujemy styropian EPS 100 znanych marek. Proponujemy takie produkty jak styropian Swisspor EPS 100, Arsanit Thermo Podłoga 035 EPS 100 , Yetico Alfa Premium Podłoga EPS 100 036. Wszystkie te styropiany mają współczynnik przewodzenia ciepła Lambda na bardzo dobrym poziomie. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!