Styropian podłogowy 6 cm

Sortowanie:

Styropian 6 cm jest często używany na podłogę w dwóch lub kilku warstwach. Daje to możliwość ułożenia ocieplenia o grubości 12 cm "na mijankę". Mamy wtedy więcej niż standardowe 10 cm styropianu przy zachowaniu odpowiedniej twardości izolacji. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy ocieplaniu podłóg na gruncie. Do izolacji termicznej stropów wyższych kondygnacji czasem wykorzystuje się pojedynczą warstwę styropianu 6. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami produktów!

Styropian 6 cm - jaka cena?

Przy styropianie 6 cm cena ma znaczenie podobnie jak w przypadku innych grubości. W hurtowni STYRO24.pl oferujemy styropiany na każdą kieszeń. W zależności od zakładanego budżetu dobierzemy produkt odpowiedni dla Ciebie. Jeżeli potrzebujesz pomocy podczas składania zamówienia to prosimy o kontakt. Na pewno uda się nam znaleźć produkt spełniający Twoje oczekiwania. Kupując u nas styropian podłogowy lub inny możesz skorzystać z darmowej dostawy prosto na budowę. Jest to możliwe przy spełnieniu minimum logistycznego. Jeśli dokupisz inne akcesoria (siatka, klej, profile, narzędzia), to wszystko wyślemy jednym darmowym transportem.

Styropian EPS - sprawdzony produkt do ocieplania budynków

Podłogowy styropian 6 cm zapewni ciepłą podłogę w pomieszczeniu, jeżeli go odpowiednio ułożysz. Rozkładanie styropianu powinno być wykonane na równym podłożu. Przeważnie spodnią warstwę stanowi pierwsza wylewka- tzw. chudziak. Powinien być on na tyle równy, aby płyty styropianowe miały dobre podparcie i nie występowały między nimi szczeliny. Ten drugi problem można ograniczyć układając dwie warstwy styropianu "na mijankę". Chodzi o to aby krawędzie płyt w obu warstwach nie pokrywały się. Dzięki temu redukujemy negatywne zjawisko mostków termicznych.

Styropian podłogowy EPS - popularne marki i grubości płyt według opinii klientów

Klienci STYRO24.pl często wybierają do ocieplania budynku materiały znanych marek. Zwykle też kupują ocieplenie całego domu od tego samego producenta. Wiele firm produkuje kompletne systemy ociepleń od podłogi po dach. Zawsze warto zainteresować się taką ofertą z dwóch powodów. Po pierwsze zakup jest prostszy, bo wybieramy tylko markę styropianu, a produkt dostosowujemy do zakładanego budżetu. Drugim powodem jest darmowa dostawa przy większych zamówieniach. Jeżeli złożysz zamówienie na dużą ilość styropianu lub materiałów budowalnych, to wyślemy do Ciebie transport na nasz koszt.

Według opinii naszych klientów grubość 6 cm w dwóch warstwach dobrze sprawdza się przy ocieplaniu podłóg. Takie ułożenie styropianu nie pozwala na ucieczkę ciepła do gruntu. Dzięki temu podłoga jest cieplejsza i można po niej chodzić nawet boso. Obecnie stosuje się na podłogi styropian w warstwach 2x5 cm lub 2x6 cm. Ta druga opcja oczywiście lepiej izoluje termicznie. Najbardziej popularne marki to styropian Swisspor, styropian Austrotherm EPS, Arsanit, Genderka, Styropmin i Yetico. Znajdziesz u nas duży wybór produktów tych firm w korzystnych cenach.

Realizacja zamówienia i dostawa materiałów w STYRO24.pl

Materiały budowlane i izolacyjne w STYRO24.pl kupisz w najlepszych cenach. Zapewniamy stałą dostępność produktów znanych polskich i europejskich marek. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmowymi. Kupując styropian EPS lub XPS w naszej hurtowni możesz liczyć na fachowe doradztwo i korzystne warunki dostawy. Cenimy długotrwałą współpracę z naszymi klientami. Sprawdź szczegóły produktów takich jak Swisspor EPS 100 036 Dach Podłoga, Austrotherm EPS 100 036, Arsanit Thermo Podłoga 035 EPS 100 i wybierz coś dla siebie!