Styropian podłogowy 1 cm

Sortowanie:

Podstawowym zastosowaniem styropianu podłogowego 10 mm jest uzupełnianie nierówności. Pierwsza wylewka pod styropianem jest czasem niedokładnie wykonana. Aby właściwy styropian miał dobre podparcie i nie "osiadał" należy uzupełnić braki. W zależności od potrzeby można zastosować któryś z cieńszych styropianów. W STYRO24.pl znajdziesz styropian 1 cm twardy w przystępnych cenach. Oferujemy korzystne ceny za paczkę styropianu. Mamy duży wybór produktów znanych marek. Zapoznaj się ze szczegółami, zapraszamy!

Styropian 1 cm (10 mm) twardy - jaka cena?

Styropian 1 cm twardy daje możliwość naprawienia nierówności wylewki na gruncie. Czasem pośpiech lub inne czynniki powodują, że tzw. chudziaka wykonuje się niestarannie. Wykonawcy myślą, że skoro ta wylewka jest na samym dole podłogi, to nie warto się nią przejmować. Jednak później, przy układaniu styropianu wychodzą takie "niedoróbki". I tutaj właśnie przychodzi nam z pomocą styropian 10 mm. Jest on cienki, ale jednocześnie wytrzymały i doskonale nadaje się do wszelkich wyrównań podłogi. W naszej hurtowni zapewniamy dobrą dostępność styropianu 1 cm i jedne z najlepszych cen na rynku.

Kupując u nas możesz liczyć na dogodne warunki dostawy towaru. Możesz ustalić dogodny dla Ciebie termin dostawy, a zakupione produkty otrzymasz prosto na budowę. Przy spełnieniu minimum logistycznego dostawa może być całkowicie darmowa! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w ramach założonego budżetu. Znamy się na styropianie, bo sprzedajemy go już od wielu lat. Niezbędne doświadczenie zebraliśmy prowadząc sprzedaż stacjonarną materiałów budowlanych. Obecnie mamy w sprzedaży styropiany EPS i inne najlepszych producentów w branży dociepleń. Do ocieplenia domu warto wybierać styropiany od tego samego producenta.

Styropian podłogowy 10 mm - przydatna grubość płyty

Różne rodzaje styropianu mają różne zastosowania. Gruby styropian podłogowy ma zapobiegać ucieczce ciepła z pomieszczeń w kierunku ziemi. Prawie zawsze stosuje się dwie warstwy cieńszego materiału zamiast jednej grubej. Jednak problem pojawia się kiedy podłoże pod styropianem nie jest równe. Wtedy samo układanie izolacji robi się trudne. Na nierównym podłożu powstają szczeliny między płytami styropianowymi. Jest to bardzo niepożądane zjawisko, gdyż prowadzi do powstawania mostków termicznych. Jeżeli wylewka- chudziak jest nierówna, to cierpi na tym stabilność późniejszej gotowej podłogi (posadzki). Dlatego też wszelkie nierówności należy likwidować za pomocą cienkich płyt styropianowych 1 cm.

Styropian podłogowy EPS- odpowiednia grubość produktu do podłóg

W zależności od sytuacji (projektu domu) musimy wybrać właściwą grubość styropianu podłogowego. Jako produkt przeznaczony do docieplenia podłóg i dachów jest on sprzedawany w różnych grubościach płyt. Aby zapewnić dobrą izolację termiczną budynku trzeba przemyśleć sprawę grubości i innych parametrów styropianu. W przypadku nowo budowanych domów z pomocą przychodzi nam projekt. Natomiast w budynkach remontowanych można samodzielnie podjąć decyzję o grubości płyt ocieplenia. Nasz sklep internetowy działa na rynku dociepleń od wielu lat. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób obliczyć grubość ocieplenia, to prosimy o kontakt. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu!