Styropian Yetico AQUA EPS-P 150 035

Ocena produktu:

Styropian Yetico Aqua, do zabezpieczania fundamentów. Dzięki wysokim parametrom oferuje solidne ocieplenie, niską chłonność wody oraz bardzo dobrą odporność na nacisk.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤ 0,035 [W/(m·K)]
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 150 kPa
Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym zanurzeniu: ≤ 1%
Wymiar płyt 123x61,5 cm

Cena: 131.99zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 24.68zł
Cena za m3 ~ 361.62zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.365 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian fundamentowy Aqua EPS-P 150 035 od Yetico oferuje bardzo dobrą jakość ocieplenia w rozsądnej cenie. Jeżeli szukasz solidnego, a jednocześnie ciepłego styropianu na fundament, to ten produkt sprawdzi się znakomicie. Yetico Aqua EPS-P 150 035 ma dużą wytrzymałość na ściskanie (>150 kPa). Zapewnia także bardzo dobrą izolację termiczną (parametr Lambda= 0,035 W/mK). Wśród styropianów EPS są to jedne z najlepszych parametrów. Niska nasiąkliwość (poniżej 1%) sprawia, że ten styropian idealnie nadaje się na fundament. Do ocieplenia głębszych piwnic.

Wodoodporny styropian Aqua Yetico EPS-P 150 - opis produktu

Styropian Yetico Aqua jest materiałem o obniżonej chłonności wody. Dzięki produkcji poprzez wylewanie w formach płyty styropianowe uzyskują swoje unikalne cechy. Nawet przy długotrwałym zanurzeniu wchłaniają wodę poniżej 1%. Oznacza to, że mogą bez przeszkód być stosowane w miejscach zawilgoconych i narażonych na okresowe działanie wody. Nie różnią się pod tym względem od popularnego, ale droższego styroduru XPS. Dla wykonania solidnej i skutecznej izolacji termicznej fundamentów wybierz produkt sprawdzonej marki. Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat. Zabezpiecz fundamenty swojego domu na lata ze styropianem Yetico Aqua EPS-P 150 035!
Styropian Aqua Yetico - grubości płyt, opinie i informacje

Ten twardy i dobrze izolujący styropian charakteryzuje się dużą gęstością materiału. Płyta styropianu Aqua 150 jest w stanie wytrzymać nacisk rzędu 4,5 tony na m2 powierzchni. Dla porównania styropian EPS 100 wytrzymuje około 3 ton/m2. Płyty styropianowe EPS 150 mają w sobie więcej 'zagęszczonego' surowca i są po prostu cięższe. Wszystkie te cechy sprawiają, że styropian Aqua EPS-P 150 035 jest chętnie wybierany na fundamenty. Szczególnie tam, gdzie montujesz termoizolację głęboko (nawet powyżej 3 metrów) ten produkt spełni swoje zadanie. W ofercie Yetico dostępne są grubości płyt od 5 do 25 cm. Według opinii wielu kupujących styropiany fundamentowe Yetico z linii Aqua są jednymi z lepszych materiałów na fundament. Możesz go zastosować do ocieplenia głębszych fundamentów i ścian piwnic. Yetico dostarcza styropian w opakowaniach zbiorczych po kilka paczek. Rozładunek trwa chwilę a składowanie jest o wiele łatwiejsze.

Cena styropianu Aqua 150 035 marki Yetico

Cena styropianu Yetico Aqua EPS-P 150 035 w naszej hurtowni jest bardzo konkurencyjna. Dużym atutem tego konkretnego wyrobu jest znakomita relacja ceny do jakości. Co to oznacza w praktyce? Za rozsądne pieniądze otrzymujesz produkt o bardzo dobrych parametrach (jedne z najlepszych na rynku). Ten styropian może bez problemu konkurować z popularnym kiedyś styrodurem XPS. Jeżeli można mieć identyczne właściwości ocieplenia za mniejsze pieniądze, to po co przepłacać? Należy dodać, że niezależnie jaką grubość płyt wybierzesz, cena za m3 styropianu się nie zmieni. Styropian Yetico Aqua EPS-P 150 035 jest obecnie jednym z częściej wybieranych materiałów na fundamenty. Więcej informacji znajdziesz w karcie technicznej produktu

Kupując wodoodporny styropian Aqua Yetico możesz od razu zamówić też inne materiały do ocieplenia. Proponujemy np. sprawdzoną folię kubełkową w dobrej cenie oraz akcesoria. W naszej ofercie znajdziesz także kompletne systemy ociepleń i narzędzia przydatne na budowie. Jeżeli kupisz większą ilość produktów, to możliwa jest darmowa dostawa naszym transportem we wskazane miejsce. Kiedy budujesz lub remontujesz dom warto postawić na solidne i sprawdzone materiały budowlane. Takie produkty kupisz w naszej hurtowni STYRO24.pl. Postaw na naszą jakość i doświadczenie, a Twoja inwestycja zakończy się sukcesem!

Pamiętaj o tym że, całe płyty styropianu  Aqua. Klejone powyżej linii gruntu. Należy mocować mechanicznie do ściany. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu


Jacek
Fajna jakość i dobra obsługa sklepu. Miło się robi tak zakupy.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię