Styropian Yetico AQUA EPS-P 150 035

Styropian typu aqua, do zabezpieczania fundamentów. Dzięki wysokim parametrom może zastąpić xps Produkt zakładów Yetico, oferujący solidne ocieplenie, niską chłonność wody oraz bardzo dobrą odporność na nacisk.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤ 0,035 [W/(m·K)]
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 150 kPa
Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym zanurzeniu: ≤ 1%
Szybka dostawa od 12 m3

Cena: 244.68zł

(w tym 23%)
VAT: 45.75zł
Cena za m3 ~ 670.36zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.365 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Styropian do fundamentu Yetico Aqua którym można zastąpić styrodur xps.  

Charakterystyczny niebieski kolor oraz gęsta sieć kanalików drenażowych na powierzchni. Stosujemy go gdy chcemy zabezpieczyć fundamenty przed wodą. . Płyty styropianu są wylewane w formach a nie cięte z bloku jak zwykły styropian eps. Styropian EPS 150 stosujemy w przypadku głębszych piwnic lub w przypadku gdy potrzebujemy mocniejszego styropianu. Często w projektach ze względu na problemy z wodą gruntową na fundament jest sugerowany xps. Styropian Yetico ma poziom nasiąkliwości poniżej 1% jest to tyle ile ma styrodur xps. Styropian posiada mocniejszą odmianę, która to wytrzymuje nacisk 200 kPa -Yetico Aqua eps 200

Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat.

Cena styropianu Yetico AQUA EPS-P 150 035

 jest konkurencyjna, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian wodoodporny na fundamenty Aqua. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj o tym że, płyty Aqua powyżej linii gruntu. Należy mocować mechanicznie do ściany. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,

Zapraszamy również do zakupu folii kubełkowej na fundament. 

 Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy w naszej hurtowni styropianu. Sprawdź pozostałe artykuły do system ociepleń z opcją darmowej dostawy. 

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Cena styropianu za m3 w celu złożenia zamówienia skontaktuj się z nami.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: