Styropian Neotherm Aqua EPS 100 036

Ocena produktu:

Wodoodporne płyty styropianowe firmy Neotherm. Sprawdzą się m. in. przy izolacji ścian fundamentowych do 2 metrów poniżej linii gruntu, jak również ochrony pomieszczeń o dużej wilgotności.


Styropian cięty z bloku wymiar płyt 100x50 cm
Współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,036 W/mK
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 100 kPa
Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym całkowitym zanurzeniu: ≤ 5 %

Cena: 97.05zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 18.15zł
Cena za m3 ~ 323.50zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian Neotherm  Aqua EPS 100 036 to standardowy produkt do ocieplania fundamentów. Jest wystarczająco twardy do stosowania na fundament i dobrze izoluje termicznie. Współczynnik przewodzenia ciepła Lambda 0,036 W/mK jest jednym z lepszych wśród białych styropianów. W tej klasie cenowej styropian Neotherm EPS 100 036 zapewni Ci podstawową jakość ocieplenia fundamentu. Zapewni też dodatkową ochronę ścian fundamentowych przed wilgocią, co poprawi trwałość budynku. Zapoznaj się ze szczegółami produktu!

Styropian fundamentowy Neotherm Aqua - opis produktu

Na fundament polecamy styropian wodoodporny o niskiej nasiąkliwości. Wszędzie tam, gdzie występuje długotrwałe działanie wody ten produkt dobrze się sprawdzi. Przyzwoity współczynnik przewodzenia ciepła Lambda (0,036) zapewnia dobrą izolację. Wytrzymałość tego styropianu na ściskanie także jest wystarczająca (>100 kPa). Ściana fundamentowa domu jest ciągle narażona na duży nacisk otaczającej ziemi. Dlatego płyty styropianowe muszą mieć odpowiednią wytrzymałość mechaniczną. W przypadku tego produktu Neotherm nie ma obaw, że coś pęknie czy się złamie.

Styropian EPS na fundament - dobra Lambda 0,036 W/mK

Dzięki dobrej jakości użytego surowca styropian fundamentowy od Neotherm osiąga niezły parametr Lambda. Jest on porównywalny do innych standardowych styropianów EPS. Niektóre produkty bez grafitu osiągają lepsze wyniki, ale są one też przeważnie droższe.

Dobre parametry izolacyjne styropianu EPS Neotherm Aqua

Styropian Aqua 100 036 zapewni wystarczające ocieplenie fundamentów, piwnic, a także podłóg na gruncie. Produkt ten znajdzie zastosowanie przy ocieplaniu pomieszczeń o dużej wilgotności (chłodnie, mroźnie, myjnie). Dopuszczalne obciążenie użytkowe dla tego styropianu wynosi 3 tony na metr kwadratowy powierzchni. Pozwala to używać go do ocieplania podłóg w obiektach przemysłowych.

Styropian i chemia budowlana od Neotherm - jakość w rozsądnej cenie

Neotherm oprócz nowoczesnych styropianów proponuje także chemię budowlaną. W skład kompletnych systemów Neotherm wchodzą kleje, tynki, grunty i siatki. Firma stara się wytwarzać szeroką gamę produktów do ociepleń. Niezależnie od wybranej grubości płyt styropianowych cena za m3 materiału pozostaje taka sama. Zobacz też inne styropiany fundamentowe w STYRO24.pl!

Sprawdź pozostałe artykuły do system ociepleń z opcją darmowej dostawy., które poleca nasza hurtownia styropianu.

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania znajdziesz w karcie produktu

Adam
Szybki udany zakup. Styropian wybrałem taki z polecenia podobni bardzo dobry.
Waldek
Zakup zgodny z opisem, cena konkurencyjna. Polecam
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię