Styropian Izoline Hydro 036

Ocena produktu:

Zabezpieczający przed wodą styropian marki Izoline do fundamentów. Płyty standardowego wymiaru 100 x 50.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła (λD): ≤ 0,036 [W/(m•K)]
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 100 kPa
Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym zanurzeniu: ≤ 4%
Styropian cięty z bloku wymiar 100x50 cm

Cena: 146.49zł

(w tym 23%)
VAT: 27.39zł
Cena za m3 ~ 488.30zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Zabezpieczając termicznie budynek, jednym z najbardziej newralgicznych fragmentów zawsze są fundamenty. To na nich osadza się całą budowla, więc tym samym odpowiadają za właściwe przekazanie ciężaru na grunt (co ma bezpośredni wpływ na stateczność budynku); to one też są w pierwszej kolejności narażone na zawilgocenie wywołane wpływem wód gruntowych. Trzeba je zatem prawidłowo wykonać i zabezpieczyć, jeśli pragniemy, by konstrukcja przetrwała długie lata.

Izoline Hydro 36 – przystępny styropian chroniący przed wodą

Izoline – marka firmy Lubau sp. z o.o., będącej również właścicielem marki Styropmin – proponuje tutaj swój dedykowany produkt Aqua, Izoline Hydro 036. Tego rodzaju płyty są produkowane nieco odmiennie od typowych styropianów: dodawany jest specjalny środek zmniejszający chłonność wody, na dodatek wylewa się je w formach tworzących na powierzchni  rozbudowaną sieć drobnych kanałów drenażowych, ułatwiających odprowadzanie wody. Dzięki temu długotrwała nasiąkliwość nie przekracza 4%. Oprócz ochrony przed wilgocią Hydro 036 bardzo dobrze ociepli również piwnicę – współczynnik termoprzewodzenia sięga w nim 0,036 W/mK. Naprężenie ściskające (przy odkształceniu wynoszącym 10%) wynosi maks. 100 kPa, co stanowi naprawdę przyzwoitą wartość. Wszystkie te właściwości sprawiają, że Izoline Hydro 036 stanowi bardzo dobry materiał izolujący do fundamentów, w przystępnej cenie.


Pamiętaj o tym że, płyty Aqua mocowane powyżej linii gruntu należy mocować mechanicznie do ściany.


Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ.

Polecamy również solidną folię kubełkową na fundament.

Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową , pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu 

Kierownik
Styropian na fundamenty idealny. Jest to dobra znana marka. Fajnie że dostępny od ręki. Dostawa przyszła szybko . Polecam!!!
Zbyszek
Styropian godny polecenia. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Fajny kontakt ze sklepem. Jak będę kupować na kolejne etapy również skorzystam z ich oferty. Polecam!

Oceń ten produkt: