Styropian grafitowy Genderka Hydrostyr 100 Extra - grafit

Grafitowy styropianAqua, przeznaczony na fundamenty budowli. Posiada bardzo dobre właściwości cieplne oraz wodoodporne, dzięki obecności związków hydrofobowych.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λd: ≤ 0,031 W/(m×K)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 100 kPa
Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym zanurzeniu: ≤ 3%
142.80zł (w tym 23%)
VAT: 26.70zł
Cena za m3 ~ 476zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3, tj. łącznie 100 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian Hydrostyr Genderka Extra - Izolacja fundamentów bez siatki i keju 

Izolacja i ocieplenie fundamentów zawsze są jednym z najbardziej kluczowych elementów do właściwego wykonania. Mają one bezpośredni kontakt z podłożem, a zatem również kryjącymi się w nim wodami gruntowymi; zatem przy doborze odpowiedniego materiału do ich zabezpieczenia nie można tylko zwracać uwagi na właściwości cieplne – ważne również, jeśli nie ważniejsze, jest upewnienie się, że użyty produkt zabezpieczy również przed szkodliwym wpływem długotrwałego nasiąkania wodą, jak np. powstawanie pleśni. Bywa również, że na to wszystko nakładają się też dodatkowe uwarunkowania, np. geograficzne, które sprawiają, że potrzebne jest również ocieplenie mocniejsze od tego, jakie oferują klasyczne płyty aqua. Na styku z gruntem należy wykonać zbrojoną izolacje przeciwwilgociową lub zamocować folię kubełkową.


Genderka Hydrostyr 100 Extra – grafitowy styropian na fundament

Jest na szczęście na to rozwiązanie. Polska spółka Genderka – producent płyt styropianowych z ponad 30-letnim doświadczeniem – dla wymagających klientów, potrzebujących najlepszego ocieplenia do zamocowania na fundamenty budynku, oferuje produkt w postaci grafitowych płyt styropianowych. Styropian Hydrostyr to płyty cięte z bloku, dzięki dodatkowi środków zmniejszających chłonność wody, oraz wyrzeźbieniu sieci kanałów ułatwiających odprowadzanie wody, gwarantują nasiąkliwość na poziomie nieprzekraczającym 3%, nawet przy długotrwałym zanurzeniu. Dodatek grafitu zapewnia z kolei skuteczne zatrzymanie ciepła – parametr cieplny wynosi 0,031 W/mK. Do tego wszystkiego dochodzi również solidna wytrzymałość na obciążenia, sięgająca 100 kPa.

Podsumowując to wszystko, wyłania się nam obraz materiału najwyższej jakości, od sprawdzonego, renomowanego producenta o wieloletnim już doświadczeniu w branży. Wybierając styropian Genderka Hydrostyr 100 Extra, zagwarantujemy sobie ciepło i bezpieczeństwo na długie lata.

Pamiętaj o tym że, płyty Aqua powyżej linii gruntu należy mocować mechanicznie do ściany. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,

Zapraszamy do zakupu profesjonalnej folii kubełkowej.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy., które poleca nasza hurtownia styropianu.

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania znajdziesz w karcie produktu


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: