Styropian fundamentowy 8 cm

Sortowanie:

Dobrze wykonana termoizolacja fundamentów zatrzyma ciepło w domu i w piwnicy. Chociaż nie zdajemy sobie z tego sprawy, to ściany oddają do gruntu dużą ilość ciepła. Szczególnie kiedy ziemia przemarza podczas większych mrozów. Również dla izolacji ścian od wilgoci zastosuj płyty styropianowe o grubości 8 cm. W STYRO24.pl kupisz najlepsze styropiany w bardzo konkurencyjnych cenach. Wśród styropianów fundamentowych proponujemy płyty z frezem i bez, zwykłe i grafitowe. Zapoznaj się ze szczegółami!

Styropian fundamentowy 8 cm - cena

Nasza hurtownia zajmuje się sprzedażą styropianu i materiałów budowlanych od wielu lat. Przez ten czas zebraliśmy potrzebne doświadczenie i zbudowaliśmy dobre relacje z dostawcami. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować różne rodzaje styropianu w najlepszych cenach na rynku. Styropian fundamentowy EPS nie jest tutaj wyjątkiem. Cena za paczkę tego materiału jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowym autem jest darmowa dostawa towaru. Zakupione materiały możemy dowieźć własnym transportem prosto na budowę. Jedynym warunkiem jest spełnienie minimum logistycznego.

Styropian wodoodporny EPS - cechy produktu

Jakie cechy musi mieć styropian fundamentowy? Przede wszystkim chodzi o odporność na działanie wody oraz wytrzymałość mechaniczną. Styropiany do fundamentów są stosowane w miejscach zawilgoconych i narażonych na działanie dużego nacisku. Dlatego produkty do izolacji termicznej fundamentów mają bardzo niską nasiąkliwość i są dość twarde. Dzięki specjalnym dodatkom i wylewaniu w formach styropiany fundamentowe wchłaniają wodę najwyżej w 3%. Nawet stały kontakt z wilgocią nie pogarsza ich własności izolacyjnych.

Natomiast wytrzymałość na ściskanie to parametr ważny dla różnych rodzajów styropianu. W przypadku ocieplania fundamentów ma on szczególne znaczenie. Powierzchnia płyt styropianowych ma stały kontakt z masami ziemi otaczającymi budynek. Gdyby materiał był zbyt miękki, to uległby uszkodzeniu już podczas zasypywania wykopu. Dlatego solidne styropiany na fundament w naszej ofercie mają nawet twardość 150 i 200 kPa (np. Yetico Aqua EPS-P 150 035, Yetico Aqua EPS-P 200 034). Przyjmuje się jednak, że minimalna twardość styropianu oscyluje wokół 80- 100 kPa. W tej kategorii znajdziesz wiele produktów o takich parametrach.

Styropian Swisspor Hydro Lambda - informacje na temat produktu

Przykładem styropianu grafitowego stosowanego na fundamenty jest Swisspor Hydro Lambda. Produkt ten daje skuteczne ocieplenie nawet przy grubości 8 cm. Ponieważ styropian grafitowy Swisspor ma bardzo niski współczynnik przenikania ciepła Lambda, zapewnia bardzo dobrą izolację. Płyta styropianowa tej klasy zatrzymuje ciepło w domu i jest odporna na czynniki zewnętrzne. Jest to najwyższa półka jakościowa wśród styropianów fundamentowych w naszej hurtowni. Marka Swisspor ma ugruntowaną pozycję na rynku dociepleń od wielu lat. Jeżeli zastanawiasz się jaki styropian wybrać na fundament, to prosimy o kontakt. Nasza oferta obejmuje duży wybór markowych styropianów, a nawet styrodur XPS do fundamentów. Zapraszamy do współpracy!