Styropian fundamentowy 20 cm

Sortowanie:

Jeżeli chcesz skutecznie ocieplić ściany fundamentowe, to dobrym rozwiązaniem będzie styropian fundamentowy 20 cm. Jest to wybór najbardziej wymagających klientów do termoizolacji poniżej poziomu gruntu. Jak wiadomo budynek oddaje ciepło nie tylko do otaczającej go atmosfery, ale także do ziemi. Dlatego nawet najlepsze ocieplenie fasady budynku nie będzie kompletne bez ocieplenia fundamentów. W STYRO24.pl znajdziesz wysokiej jakości styropian w konkurencyjnych cenach, zapraszamy!

Styropian fundamentowy 20 cm - cena

Z naszej oferty polecamy produkty firm: Arsanit, Genderka, Styropmin, Swisspor, Yetico i innych. Są one stale dostępne w naszej hurtowni w najlepszych cenach na rynku. Niezależnie czy wybierzesz zwykły styropian fundamentowy wodoodporny czy styropian grafitowy, to u nas nie przepłacisz. Proponujemy także dogodne opcje dostawy zakupionych produktów prosto na plac budowy. Przy większych zamówieniach dostawa towaru może być całkowicie darmowa! Warto skorzystać z transportu gratis i zamówić kompletny system ocieplenia lub dodatkowe akcesoria (listwy, profile, narzędzia). W ofercie STYRO24.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne do ocieplenia domu od piwnicy po dach. Jeżeli zamówisz styropian fundamentowy 20 cm cena pozytywnie Cię zaskoczy!

Styropian na fundament EPS - przegląd produktów o grubości 20cm

Wśród styropianów na fundament proponujemy duży wybór produktów. Jeżeli chodzi o styropian na fundament EPS to dostępne są bardzo różne jego wersje. Niezależnie jaką grubość płyt styropianowych wybierzesz, to cena za m3 styropianu jest taka sama. Natomiast różna będzie powierzchnia ścian jaką ocieplisz z jednej paczki. Przy grubości płyt 20cm będzie w paczce dwa razy mniej arkuszy niż np. przy 10 cm. Ale przy dociepleniach tak jak w życiu obowiązuje zasada 'coś za coś'. Zastosowanie grubego i wytrzymałego styropianu na fundament początkowo generuje większy koszt, który jednak szybko się zwraca. W dłuższym okresie czasu lepsza termoizolacja daje duże oszczędności. Jeżeli na elewacji mamy większą grubość izolacji niż styropian 20 cm i to styropian na fundamencie 20 cm będzie najlepszym rozwiązaniem. Pozwoli nam zachować estetyczny gzyms.

Styropian fundamentowy z oferty STYRO24.pl zmniejszy straty ciepła, ale także dodatkowo zabezpieczy ściany przed wilgocią. Wszystkie produkty w tej kategorii to tzw. styropian fundamentowy wodoodporny. Co to oznacza w praktyce? Nawet przy długotrwałym zanurzeniu nasiąkliwość tych styropianów nie przekracza 3%. Tak więc wchłanianie wody jest tutaj praktycznie niezauważalne. Wykonując termoizolację fundamentów zabezpieczysz je przy okazji przed nadmiernym kontaktem z wodą. Po przyklejeniu płyt do ściany można je zaciągnąć klejem z siatką (ale nie jest to konieczne) i zabezpieczyć izolacją poziomą taką jak dysperbit. Natomiast niezbędne jest położenie na styropian folii fundamentowej (kubełkowej). Tworzy ona izolację przeciwwilgociową, ale nie odcina dostępu powietrza do ścian. Takie produkty jak: Genderka Hydrostyr 200, Arsanit Thermo Aqua Standard 038 i Yetico Aqua Passive EPS-P 100 031 cieszą się dużym zainteresowaniem. Są one dobrą alternatywą dla popularnego styroduru XPS (polistyren ekstrudowany).

Styropian grafitowy Swisspor Hydro Lambda - najwyższa jakość ocieplenia

Styropian fundamentowy Hydro Lambda Swisspor wprowadzi Twoje ocieplenie na wyższy poziom! Dzięki domieszce grafitu ten styropian EPS na fundament doskonale izoluje termicznie. Może być stosowany w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Płyty styropianowe Swisspor Hydro Lambda mają współczynnik przewodzenia ciepła λ równy 0,031 W/mK. Jest to jedna z najlepszych dostępnych na rynku wartości. Pozostałe parametry tego styropianu również są znakomite. Wytrzymałość na ściskanie wynosi 100 kPa, czyli produkt wytrzyma nacisk około 3 t/m2. Wchłanianie wody nie przekracza 3,5%, co pozwala bez przeszkód stosować ten materiał na fundamenty. Wybierz styropian fundamentowy od STYRO24.pl i ciesz się ciepłym i suchym domem na długie lata!