Styropian fundamentowy 15 cm

Sortowanie:

Ocieplenie fundamentów jest prawie tak samo ważne jak termoizolacja ścian i dachu. Nawet jeżeli solidnie ocieplisz budynek od podłogi po dach, to ściany nadal oddają ciepło do gruntu. Dlatego tak ważne jest dobra izolacja termiczna ścian fundamentowych. Szczególnie, że w polskim klimacie ziemia może przemarzać do głębokości 1,2 m. W STYRO24.pl kupisz najlepszy styropian fundamentowy, a cena za paczkę pozytywnie Cię zaskoczy! Jeżeli chodzi o płyty styropianowe 15 cm to mamy ich duży wybór. Zapoznaj się ze szczegółami!

Styropian fundamentowy 15 - cena i dostawa

Kupując styropian fundamentowy oczywiście także zwracamy uwagę na jego cenę za m3 styropianu. W STYRO24.pl proponujemy najlepsze materiały izolacyjne w bardzo konkurencyjnych cenach. Możesz być pewien, że kupując u nas styropian lub cały system ocieplenia nie przepłacisz. Dodatkowo dla większych zamówień dostępna jest  darmowa dostawa naszym transportem. Przy spełnieniu kryterium ilościowego dowieziemy towar gratis prosto na budowę. Służymy także pomocą przy wyliczaniu ilości i wyborze odpowiedniego styropianu. Możesz liczyć na naszą profesjonalną wiedzę.

Cena za m3 styropianu w różnych grubościach jest taka sama, natomiast paczki różnią się ilością płyt. Dlatego z jednej paczki grubszego styropianu ocieplisz mniejszą powierzchnię ściany niż cienkim styropianem. Ale jak wiadomo i w przypadku ociepleń obowiązuje zasada "coś za coś". Styropian 15 cm daje już przyzwoitą i odczuwalną izolację. Tym bardziej jeżeli zastosujesz styropian grafitowy cena będzie adekwatna do jakości. Przecież w końcu i tak chodzi o oszczędności na ogrzewaniu i komfort termiczny w domu. W STYRO24.pl kupisz produkty najlepszych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, zapraszamy!

Styropian wodoodporny EPS Aqua - informacje i opinie na temat jakości produktów

Grubość ocieplenia fundamentu 15 cm jest często wybierana przez inwestorów. Do izolacji ścian zewnętrznych często jest stosowany grubszy styropian. Dlatego jeżeli na fundament położymy warstwę cieńszą o 3-5 cm to uzyskamy ładne "odcięcie" podmurówki. Ma to znaczenie nie tylko wizualne, ale pozwala też na sprawne odprowadzanie wody z elewacji budynku. Jeżeli chcesz uzyskać profesjonalne wykończenie krawędzi ocieplenia, to sprawdź także świetne profile marki EJOT. Stosując do ocieplenia domu materiały wysokiej jakości uzyskasz estetyczny i trwały efekt.

Znanym i cenionym producentem styropianu jest firma Swisspor. Jej wyroby cechuje jakość oraz nowoczesność. Przykładami takiego styropianu są: Swisspor Hydro Plus i Swisspor Hydro Lambda. Produkty te mają znakomite właściwości izolacyjne i są odporne na działanie wody. Dzięki temu nie tylko ocieplają budynek, ale też ograniczają dostęp wilgoci do fundamentów. Styropian fundamentowy Hydro Lambda zapewnia doskonałę ocieplenie. Jest polecany w przypadku ocieplania piwnic. Podobne cechy mają styropiany takie jak: Arsanit Thermo Aqua, Yetico Aqua Passive EPS-P 100 031 oraz Styropmin Htdromin 034. Wśród tańszych produktów dużą popularnością cieszą się: Genderka Hydrostyr 100 w wersji standardowej i grafitowej. Aby przy ociepleniu wykonać także hydroizolację zastosuj na styropian fundamentowy solidną folię kubełkową.

Styropian grafitowy hydro na fundament - opinie na temat współczynnika Lambda

 Dla uzyskania najlepszego efektu ocieplenia i oszczędności na ogrzewaniu zastosuj styropian fundamentowy grafitowy. Podobnie jak w przypadku styropianu elewacyjnego daje on lepsze ocieplenie przy mniejszej grubości. Dzieje się tak dlatego, że styropian fundamentowy EPS z dodatkiem grafitu ma niski współczynnik Lambda (λ). Proponujemy styropiany grafitowe na fundament: Genderka Hydrostyr 100 Extra, Yetico Aqua Passive EPS-P 80 031, Yetico Aqua Passive EPS-P 100 031 i Swisspor Hydro Lambda. Dzięki korzystnemu współczynnikowi przewodzenia ciepła (0,031 W/mK) mogą być one stosowane w domach pasywnych. Jeżeli dobrze wykonasz aplikację kleju i montaż płyt styropianowych to efekt będzie profesjonalny.

Styropian na fundament o grubości 15 cm jest dobrą alternatywą dla styroduru XPS. Ma bardzo dobre własności izolacyjne (niska Lambda) i odpowiednią wytrzymałość mechaniczną. Dzięki specjalnym dodatkom chemicznym styropian jest odporny na długotrwałe działanie wody. Nasiąkliwość płyt styropianowych jest na poziomie 3%. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz styropian fundamentowy odpowiedni do Twoich potrzeb. Niezależnie czy modernizujesz istniejący budynek czy budujesz nowy dom. Zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie w najlepszej cenie. Wszystko co musisz wiedzieć o izolacji fundamentów dowiesz się od naszych doradców klienta. Sprawdź markowe styropiany na STYRO24.pl!