Styropian Termo Organika SILVER fasada 040

Dobry styropian biały na elewacje produkcji Termo Organika. Pomimo średniego parametru Lambda. Zapewni skuteczne ocieplenie.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,040 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie: ≥ 100 [kPa]

Cena: 73.80zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 13.80zł
Cena za m3 ~ 246zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

SILVER fasada – styropian elewacyjny od firmy Termo Organika

Termo Organika to firma, która od ponad 25 lat dostarcza materiały izolacyjne najwyższej jakości. Tak duże doświadczenie i obecność zarówno na polskim, jak i europejskim rynku zaowocowały bogatym katalogiem styropianu przeznaczonego do izolacji ścian zewnętrznych. Świetnym wyborem dla klienta, które nie wnika specjalnie w parametry ale chce zakupić dobry materiał do ocieplenia budynku okaże się styropian EPS SILVER fasada 040.

Dlaczego klienci chętnie wybierają styropian SILVER fasada?

Płyty wykonane metodą spieniania polistyrenu to klasyczny styropian EPS, który przeznaczony jest przede wszystkim do tworzenia skutecznej izolacji cieplnej ścian zewnętrznych. SILVER fasada to styropian dostępny zarówno w wersji z gładkimi bokami (grubość od 1 do 30 cm) oraz z frezem (grubość od 5 do 30 cm), dzięki któremu możliwy jest montaż płyt na zakładkę minimalizując powstanie mostków termicznych.

Produkt firmy Termo Organika to płyty o deklarowanym współczynniku przewodzenia ciepła 0,040 W/(mK), które pozwolą Ci stworzyć skuteczną barierę izolacyjną przed przemarzaniem i wychładzaniem przegród Twojego budynku. Przy odpowiednie warstwie pozwolą uzyskać parametry domu pasywnego.  Płyty pozwolą stworzyć nie tylko ciepłą warstwę izolacji, ale również wytrzymałą na warunki atmosferyczne. Poziom wytrzymałości na zginanie wynosi ≥ 100 kPa.

Zastosowanie SILVER fasada od Termo Organiki

Klienci chętnie decydują się na styropian elewacyjny EPS z serii SILVER fasada ze względu na uniwersalne właściwości materiału. Dzięki temu będzie świetnym wyborem podczas prac związanych m.in. z:

  • zewnętrzną izolacją cieplną elewacji – zarówno metodą lekką-mokrą, jak również lekką-suchą,
  • izolacją cieplną na powierzchni ściany szkieletowej,
  • ociepleniem loggi balkonowych,
  • ociepleniem wieńców i nadproży.

Cena SILVER fasada – jakość Termo Organiki

Na rynku styropianów fasadowych znajduje się masa produktów posiadających różne właściwości, jednak wielu klientów wybiera produkt firmy Termo Organika. Jak się okazuje jednym z argumentów jest cena SILVER fasada, która świetnie koreluje z jakością i uzyskiwanymi przez klienta parametrami.

Termo Organika – doświadczenie i renoma

Wykonawcom i osobom, które działają w branży Termo Organika to firma, której nie trzeba przedstawiać. Przedsiębiorstwo założone w 1997 roku w Mielcu słusznie zapracowało sobie na posiadaną aktualnie renomę. Ponad 25-letnie doświadczenie i działalność w branży budowlanej zaowocowało nie tylko bogatym katalogiem, ale również uznaniem klientów w Polsce oraz Europie.

Od 2012 roku Termo Organika oferuje nie tylko wysokiej jakości styropian, ale również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Firma zatrudnia ponad 250 pracowników w 5 zakładach produkcyjnych, co gwarantuje wysoką dostępność. Tak duże możliwości produkcyjne pozwalają produkować rocznie ponad 15 milionów metrów kwadratowych izolacji.

Warto zaznaczyć, że od ponad 10 lat Termo Organika posiada na swoje produkty Rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej. Wysoką jakość materiałów potwierdzają cykliczne kontrole przeprowadzane w certyfikowanych laboratoriach badawczych.

Styropian 040 elewacyjny przy odpowiednie warstwie zapewni nam ciepło zimą a chłód latem. Bez strat w ogrzewaniu.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Więcej informacji na temat zastosowania, montażu oraz szczegółowych właściwości znajdziesz w karcie produktu.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: