Styropian Swisspor EPS MAX fasada 040

Ocena produktu:

Biały styropian w przystępnej cenie.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,040[W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe: ≥ 100 [kPa]

Cena: 90.02zł

(w tym 23%)
VAT: 16.83zł
Cena za m3 ~ 300.07zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Swisspor 040 MAX fasada to biały, dobry styropian, którego cena jest przestępna.

  Lambda 040 jest dobrym parametrem dla styropianu białego elewacyjnego. Najniższym parametrem (czyli najcieplejszym) dla tych styropianów jest lambda 038. Jeżeli ocieplimy nasz dom styropianem eps 040 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

Produkty Swisspor to top w temacie materiałów do hydro i termoizolacji.

  Siwsspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne. Jest jednym z największych producentów w kraju. 

Cena styropianu Swisspor 040 LAMBDA PLUS fasada

nie jest wysoka jak na produkt styropian elewacyjny. Jest to styropian bardzo dobrej jakości wiodącego producenta.

Swisspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne. Produkty Swisspor to top w temacie materiałów do hydro- i termoizolacji.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

  Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni oraz czy warto kupić styropian grafitowy.

Ze styropianem Swisspor możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawyPrzeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Zenek
Nie będziecie żałować. Jest ok jeśli taki współczynnik ciepła wam wystarcza.
Paweł
Styropian naprawdę godny polecenia. Jestem zadowolony z wyboru.
Anonimowy
Anonimowy
Kupiłem bo nic innego nie było dostępnego. Szukałem 038 ale Swisspor wychodził drogo. Zaproponowano mi ten styropian i jestem bardzo zadowolony. Kleiłem sam, płyty proste, styropian twardy.

Oceń ten produkt: