Styropian Swisspor EPS MAX fasada 040

Biały styropian w przystępnej cenie.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,040[W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe: ≥ 100 [kPa]
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
43.10zł (w tym 23%)
VAT: 8.06zł
Cena za m3 ~ 143.67zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3 (dla tego produktu będzie to 80 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Swisspor 040 MAX fasada to biały, dobry styropian, którego cena jest przestępna.

  Lambda 040 jest dobrym parametrem dla styropianu białego elewacyjnego. Najniższym parametrem (czyli najcieplejszym) dla tych styropianów jest lambda 038. Jeżeli ocieplimy nasz dom styropianem eps 040 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

Produkty Swisspor to top w temacie materiałów do hydro i termoizolacji.

  Siwsspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne. Jest jednym z największych producentów w kraju. 

Cena styropianu Swisspor 040 LAMBDA PLUS fasada

nie jest wysoka jak na produkt styropian elewacyjny. Jest to styropian bardzo dobrej jakości wiodącego producenta.

Swisspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne. Produkty Swisspor to top w temacie materiałów do hydro- i termoizolacji.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

  Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni oraz czy warto kupić styropian grafitowy.

Ze styropianem Swisspor możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawyPrzeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię