Styropian Swisspor EPS MAX fasada 040

Ocena produktu:

Biały styropian z dobrym parametrem od renomowanego producenta styropianu Swisspor.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,040 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 100 [kPa]

Cena: 67.53zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.63zł
Cena za m3 ~ 225.10zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Marka Swisspor to uznany europejski producent styropianu i chemii budowlanej. Kupując ich produkty, otrzymujesz dobrą jakość w przystępnej cenie. Warto wiedzieć, że hurtownia styropianu STYRO24.pl jest certyfikowanym sprzedawcą Swisspor na Polskę. Taki certyfikat świadczy o uczciwości i rzetelności sklepu i nie jest łatwy do uzyskania. Styropian Swisspor EPS Max Fasada zapewni ciepło w Twoim domu i zmniejszy zużycie opału. Stosując odpowiednią grubość płyt styropianowych, spełnisz nawet normy energooszczędne.

Styropian Swisspor EPS MAX Fasada 040- opis produktu

Płyty styropianowe o współczynniku Lambda 0,040 W/mK są jednymi z najlepszych w swojej klasie. Powszechnie używa się ich do ocieplania ścian zewnętrznych (również w budownictwie energooszczędnym). Styropian Swisspor EPS rzeczywiście zachowuje parametry, które deklaruje producent. Szwajcarska marka ma ponad 30- letnie doświadczenie na rynku termoizolacji. Dzięki temu każdy produkt jest maksymalnie dopracowany i skutecznie chroni przed utratą ciepła z budynku. Styropian ma dobrą wytrzymałość na zginanie oraz na rozciąganie (TR) >100 kPa

Płyty styropianowe MAX Fasada 040- korzystna cena, szwajcarska jakość

W STYRO24.pl dbamy o zapewnienie konkurencyjnych cen na cały asortyment. Również w przypadku styropianu fasadowego Swisspor cena jest bardzo atrakcyjna. Polskie zakłady Swisspor należą do szwajcarskiego koncernu Swisspor AG. Dzięki dostępowi do najnowszej technologii wytwarzają one co roku ogromną ilość m3 styropianu. Dają także zatrudnienie wielu polskim pracownikom. Wszystko to sprawia, że produkty szwajcarskiej marki są coraz częściej wybierane przez klientów naszej hurtowni.

Styropian Swisspor EPS 040 Fasada- cena za m3

Warto wiedzieć, że cena za m3 styropianu nie zależy od grubości wybranych płyt. Zmienia się tylko ilość płyt w paczce, a tym samym powierzchnia, jaką ocieplimy z jednej paczki. Opłaca się czasem wybrać jednak większą grubość styropianu dla uzyskania lepszej izolacji. Współczynnik przewodzenia ciepła λd = 0,040 W/mK jest dobrym parametrem, lepszym w kategorii białego styropianu jest tylko 038. Uzyskanie lepszego parametru wymaga dopłaty albo wybrania styropianu grafitowego. Styropian elewacyjny Swisspor pozwala na uzyskanie optymalnego oporu cieplnego w niskiej cenie.

Styropian elewacyjny Swisspor- dobry styropian do izolacji cieplnej fasad

Docieplony budynek zimą świetnie trzyma temperaturę wewnątrz, a latem ogranicza wnikanie ciepła do środka. Styropian elewacyjny Swisspor po prostu spełnia swoje zadanie i nie jest zbyt drogi. Nie sprawia też problemów przy montażu, bo jego krawędzie są proste, a płyty trzymają wymiary. Dobry styropian fasadowy to nie tylko izolacyjność, ale też jakość i trwałość. Takim właśnie produktem jest Fasada Max 040 od Swisspor. 

Pamiętaj o tym, że jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie, to nawet zastosowanie najlepszego styropianu nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie!

  Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Znajdziesz tam przydatne informacje o rodzajach i oznaczeniach styropianu. Pomoże Ci to wybrać najbardziej odpowiedni materiał dla siebie. Służymy także pomocą w przypadku dodatkowych pytań dotyczących składania zamówień.

Ze styropianem Swisspor możesz zamówić inne produkty do ociepleń. Oferujemy m.in. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego. Wszystko jest dostępne z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu

Dominik
Szybki udany zakup. Styropian wybrałem taki z polecenia podobni bardzo dobry.
Ernest
Jest to godny polecenia produkt. Dobrze odporny i dość twardy
Paweł
Popieram bardzo fajny styropian
Marian
Idealne płyty w dobrej cenie
Rychu
wszystkie normy utrzymane, styropian spokojnie polecam
RDH
styropian dotarł zgodnie z zamówieniem, potwierdzam dobra jakość
XXX
Dobry ekonomiczny cenowo styropian. Jestem pozytywnie zadowolony
Marek
Jak dla mnie ok. Nie mam żadnych zastrzeżeń dzisiaj liczy się również cena.
Luki
dobra cena i dobre parametry, polecam
Zenek
Nie będziecie żałować. Jest ok jeśli taki współczynnik ciepła wam wystarcza.
Paweł
Styropian naprawdę godny polecenia. Jestem zadowolony z wyboru.
Anonimowy
Anonimowy
Kupiłem bo nic innego nie było dostępnego. Szukałem 038 ale Swisspor wychodził drogo. Zaproponowano mi ten styropian i jestem bardzo zadowolony. Kleiłem sam, płyty proste, styropian twardy.
Oceń ten produkt: