Styropian Styropmin Fasada λ PRO 70

Białe płyty izolacyjne ze styropianu, do montażu na fasady. Skuteczna ochrona termiczna, w połączeniu z dodatkowym atestem na wytrzymałość obciążeniową. Producent: Styropmin.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła (λD) ≤ 0,038 [W/(m•K)]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 70 kPa

Cena: 101.11zł

(w tym 23%)
VAT: 18.91zł
Cena za m3 ~ 337.03zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Styropmin PRO 70 EPS 038 - Styropian o niskiej przepuszczalności ciepła i o dobrych właściwościach mechanicznych.

Stryropian eps 70 od firmy Stryopmin. Lambda 038 to najlepszy parametr dla kategorii styropian na elewacje biały. Produkt ten zdobył atest na wytrzymałość na ściskanie. Oznaczenie EPS 70 (2,1t/m2) potwierdza, że jest to mocny produkt. Gdy zastosujemy styropian Styropmin eps 70 (o odpowiedniej grubości), możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego. 

Styropmin jest jednym z największych producentów styropianu w Polsce. Posiada cztery zakłady produkcyjne. Jego produkty to klasa premium. Firma jest również właścicielem marki Izoline.

Cena styropianu Styropmin Fasada Pro 70 świadczy o jego jakości. Nie jest na pewno tanim styropianem. 

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

  Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.   

Ze styropianem Styropmin możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: