Styropian Izoline Fasada Premium EPS 70 038

Ocena produktu:

Twardy, ciepły styropian spełniający normy eps 70 038 do fasad, marki Izoline


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λdekl: 0,038 W/(m*K)
Wytrzymałość na rozciąganie: ≥ 100 kPa
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 70kPa

Cena: 94.83zł

(w tym 23%)
VAT: 17.73zł
Cena za m3 ~ 316.10zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Powiedzmy sobie szczerze – w kwestii ocieplenia domu rzadko kiedy zalecane jest oszczędzanie na materiałach. Lepiej jest dołożyć nieco pieniędzy i w zamian otrzymać lepsze parametry, sprawdzony oraz produkt, który spełni swoje zadanie; różnica szybko się odbije w rachunkach za ogrzewanie. Dla wymagających, poszukujących ciepłego, niedrogiego i dobrego jakościowo produktu klientów, Izoline przygotował Fasadę Premium – jak sama nazwa mówi, produkt klasy premium tego producenta.

Izoline – o marce

Izoline to marka należąca do firmy Lubau Sp. z o.o., będącej również właścicielem linii produktów Styropmin – topu segmentu premium rynku. Płyty od Izoline kładą nacisk na świadomych rynku klientów, poszukujących dobrego towaru w przystępnej cenie.

Najcieplejszy biały styropian na fasadę – Izoline Premium 70 038 

Lambda (współczynnik przewodzenia ciepła) 038 (0,038 W/mK) stanowi najniższy i tym samym najcieplejszy parametr dla styropianów białych fasadowych. Cieplejsze w tym momencie są już tylko styropiany grafitowe. Pod względem jakościowym jest to, zgodnie z nazwą, produkt klasy premium – twardy, mocny styropian z potwierdzoną odpornością na ściskanie (przy odkształceniu 10%) wynoszącą 70 kPa; przekłada się to na wartość 2,1t/m^2. Wytrzymałość na rozciąganie osiąga normalny poziom 100 kPa.

Izoline Fasada Premium to produkt dla wymagających, o wysokich parametrach, wytrzymały. Decydując się na ten styropian, przy odpowiednim doborze grubości jesteśmy w stanie zachować normy budownictwa energooszczędnego.


Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.


Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.


Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu 

Stefan
Dobrej marki styropian o dobrych współczynnikach. Warto wziąć pod uwagę.

Oceń ten produkt: