Styropian Izoline Fasada Premium EPS 70 038

Twardy, ciepły styropian klasy premium do fasad, marki Izoline


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λdekl: 0,038 W/(m*K)
Wytrzymałość na rozciąganie: ≥ 100 kPa
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 70kPa
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
44.28zł (w tym 23%)
VAT: 8.28zł
Cena za m3 ~ 147.60zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3 (dla tego produktu będzie to 80 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Powiedzmy sobie szczerze – w kwestii ocieplenia domu rzadko kiedy zalecane jest oszczędzanie na materiałach. Lepiej jest dołożyć nieco pieniędzy i w zamian otrzymać sprawdzony, renomowany produkt, który spełni swoje zadanie; różnica szybko się odbije w rachunkach za ogrzewanie. Dla wymagających, poszukujących jak najlepszego jakościowo produktu klientów, Izoline przygotował Fasadę Premium – jak sama nazwa mówi, produkt klasy premium.

Izoline – o marce

Izoline to marka należąca do firmy Lubau Sp. z o.o., będącej również właścicielem linii produktów Styropmin – topu segmentu premium rynku. Płyty od Izoline kładą nacisk na świadomych rynku klientów, poszukujących dobrego towaru w przystępnej cenie.

Najcieplejszy biały styropian na fasadę – Izoline Premium 70 038 [H2]

Lambda (współczynnik przewodzenia ciepła) 038 (0,038 W/mK) stanowi najniższy i tym samym najcieplejszy parametr dla styropianów białych fasadowych. Cieplejsze w tym momencie są już tylko styropiany grafitowe. Pod względem jakościowym jest to, zgodnie z nazwą, produkt klasy premium – twardy, mocny styropian z potwierdzoną odpornością na ściskanie (przy odkształceniu 10%) wynoszącą 70 kPa; przekłada się to na wartość 2,1t/m^2. Wytrzymałość na rozciąganie osiąga normalny poziom 100 kPa.

Izoline Fasada Premium to produkt dla wymagających, o wysokich parametrach, wytrzymały. Decydując się na ten styropian, przy odpowiednim doborze grubości jesteśmy w stanie zachować normy budownictwa energooszczędnego.


Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.


Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.


Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię