Styropian grafitowy Styropmin Passive λ PRO 33

Styropian pasywny Styropmin λ PRO 033


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła (λD) ≤ 0,033 [W/(m•K)]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 kPa
91.51zł (w tym 23%)
VAT: 17.11zł
Cena za m3 ~ 305.03zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3, tj. łącznie 80 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian grafitowy pasywny Styropmin Pro 33 to najsłabszy grafit od firmy Styropmin

 Na pewno wciąż mocny izolator do tego produkt o bardzo dobrej jakości.  Lambda 033 to współczynnik słabszy jak na styropian grafitowy. Gdy porównamy go ze styropianem na elewację białym, ten produkt jest dużo cieplejszy.  

Styropmin jest jednym z największych producentów styropianu w Polsce. Posiada cztery zakłady produkcyjne. Jego produkty to klasa premium. Firma jest również właścicielem marki Izoline, która to z kolei dostarcza produkty ekonomiczne.  

Cena styropianu grafitowego Styropmin Passive λ PRO 33  świadczy o jego jakości. Jest produktem premium w swojej klasie.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie. 

 Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.    

Ze styropianem Styropmin możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy .


Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: