Styropian grafitowy Lubau FASADA PASYWNA EXTRA EPS 032

Grafitowe płyty styropianowe produkcji Lubau; przeznaczone do montowania na elewację budynku. Zapewniają bardzo skuteczne zatrzymanie ciepła w korzystnej cenie.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λdekl: 0,032 W/(m*K)
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 kPa

Cena: 67.90zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.70zł
Cena za m3 ~ 226.33zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropiany grafitowe wyraźnie odbiegają od typowych białych styropianów pod względem osiąganego wskaźnika przewodzenia ciepła. Główna w tym zasługa dodania w procesie produkcji substancji uszlachetniających, zdolnych do odbijania lub pochłaniania promieniowania podczerwonego, czyli np. właśnie grafitu, ale nie tylko – może to być również sadza czy związki aluminium. Dla kosumentów poszukujących typowego grafitowego produktu Lubau przygotowało płyty Fasada Pasywna Extra.

Marka Lubau

Lubau to linia produktów przynależąca do koncernu Lubau Sp. z o.o.; należy do niego również Styropmin, stawiający przede wszystkim na produkty najwyższej jakości. Izoline celuje głównie w produkty solidne, sprawdzające się na co dzień, w przystępnej na każdą kieszeń cenie.

Ciepły styropian grafitowy w rozsądnej cenie – Lubau Fasada Pasywna Extra 032

Pierwsze co rzuca się w oczy to wskaźnik termoprzewodzenia. W Fasadzie Pasywnej Extra ma on wartość 0,032 W/mK – na ogół medianę na rynku styropianów grafitowych. Sama w sobie ta wartość gwarantuje nam po użyciu bardzo ciepłe wnętrza budynków. Do tego dochodzi wytrzymałość na rozciąganie, mieszcząca się w rynkowej normie i wynosząca 80 kPa.

Lubau Fasada Pasywna Extra to bardzo dobry produkt w segmencie styropianów grafitowych, zapewniający dobre przełożenie między właściwościami cieplnymi a ceną. Stosując ten styropian, bez problemu możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego (o ile właściwie dobierzemy grubość).


Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Wraz z styropianem fasadowym w naszej hurtowni styropianu, możesz nabyć komplet produktów do ociepleń. Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię