Styropian grafitowy Genderka EPS 031 Fasada Extra Plus

Grafitowy styropian od Genderki, dedykowany do ocieplania elewacji budynku. Może się pochwalić najniższą dostępną dla płyt grafitowych swojej kategorii przepuszczalnością ciepła.


Współczynnik przewodzenia ciepła λd ≤ 0,031 (W/mK)
Klasa reakcji na ogień E
80.44zł (w tym 23%)
VAT: 15.04zł
Cena za m3 ~ 268.13zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3 (dla tego produktu będzie to 100 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Najcieplejszy styropian elewacyjny od firmy Genderka,EPS 031 Fasada Extra Plus.

Genderka eps 031 jest to  bardzo ciepły i mocny styropian grafitowy o wadze m3 13 - 13,5 kg  Lambda 031 jest najniższym parametrem dla produktów styropian grafitowy elewacyjny (są wyjątki jak na przykład Styropmin Passive PRO 30 eps 80). Jeśli zastosujemy styropian fasada 031 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.


Genderka to jeden z największych producentów styropianu w Polsce,. Firma powstała w 1989r. Kojarzona jest na rynku jako rzetelna marka z produktami wysokiej jakości. Na tą chwilę ma pięć zakładów produkcyjnych.

Cena styropianu Genderka EPS 031 Fasada Extra Plus jest konkurencyjna dla produktów styropian grafitowy. 

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Styropian Genderka możesz zamówić w komplecie z innymi produktami do ociepleń np siatka podtynkowa, klej do styropianu grafitowego ,piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu z opcją darmowej dostawy


Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: