Styropian grafitowy Genderka EPS 031 Fasada Extra Plus

Ocena produktu:

Grafitowy styropian od Genderki, dedykowany do ocieplania elewacji budynku. Może się pochwalić najniższą dostępną dla płyt grafitowych swojej kategorii przepuszczalnością ciepła.


Współczynnik przewodzenia ciepła λd ≤ 0,031 (W/mK)
Klasa reakcji na ogień E

Cena: 119.56zł

(w tym 23%)
VAT: 22.36zł
Cena za m3 ~ 398.53zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Najcieplejszy styropian elewacyjny od firmy Genderka,EPS 031 Fasada Extra Plus.

Genderka eps 031 jest to  bardzo ciepły i mocny styropian grafitowy o wadze m3 13 - 13,5 kg  Lambda 031 jest najniższym parametrem dla produktów styropian grafitowy elewacyjny (są wyjątki jak na przykład Styropmin Passive PRO 30 eps 80). Jeśli zastosujemy styropian fasada 031 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.


Styropian grafitowy Genderka EPS 031 – opinie i najważniejsze zalety

Genderka EPS 031 należy do jednego z najchętniej wybieranych wariantów styropianu wykorzystywanego w ramach szeroko rozumianej izolacji cieplnej. Klienci, którzy mieli okazję przetestować go w praktyce, chwalą produkt przede wszystkim za wspomniany wcześniej, niski współczynnik przewodzenia ciepła (lambda - λ) wynoszący zaledwie 0,031 W/mK. Tak dobry poziom izolacyjności osiągany jest przez producenta wyrobu za sprawą uwzględnienia w jego recepturze grafitu, skąd notabene bierze się również specyficzna dla niego szaro-stalowa barwa.

Styropian grafitowy Genderka EPS 031 ceniony jest przez konsumentów także za mnogość dostępnych zastosowań. Doskonale nadaje się on bowiem do izolacji termicznej bardzo rozmaitych powierzchni, w tym m.in. takich jak:

- ściany z wentylowanymi szczelinami powietrznymi oraz z okładzinami,

- ściany oraz stropy wykonane w Bezspoinowym Systemie Ociepleń,

- ościeża oraz nadproża,

- wieńce, gdzie izolacja występuje w formie szalunku traconego pod tynkiem.

Dodatkowo styropian grafitowy Genderka EPS 031 z powodzeniem można wykorzystać także do traconego deskowania żelbetowych stropów.

Cena Styropianu grafitowego Genderka EPS 031 Fasada Extra Plus jest konkurencyjna.

Genderka jest producentem styropianu z ponad 30 letnią tradychą. Posiada aż pięć zakładów produkcyjnych. Co pozowala realizować dostawy pod każdy adres z małymi wyjątkami.  Dostarcza styropian wysokiej jakości.  

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Styropian Genderka możesz zamówić w komplecie z innymi produktami do ociepleń np siatka podtynkowa, klej do styropianu grafitowego ,piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu z opcją darmowej dostawy


Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Tomek
Styropian bardzo dobry. Warto dopłacić takie moje zdanie
Anonimowy
Bardzo dobry styropian elewacyjny. Jestem mega zadowolony z wyboru.
Anonimowy
Długo za nim czekałem. Styropian dobry, Nie kruszy się.

Oceń ten produkt: