Styropian grafitowy Austrotherm EPS FASSADA THERMA 033

Styropian grafitowy Austrotherm 033


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,033 W/mK
Szerokość i długość: 500 x 1000 mm
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
47.20zł (w tym 23%)
VAT: 8.83zł
Cena za m3 ~ 157.33zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3 (dla tego produktu będzie to 100 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Austrotherm 033 FASSADA THERMA - najlepszy styropian w swojej klasie.

Austrotherm 033 kupując go otrzymujemy ciepły styropian w rozsądnej. Lambda 033 jest średnim parametrem dla produktów styropian grafitowy na elewację. Nie znaczy to jednak, że jest słabym izolatorem. Jest to bardzo dobra wartość w porównaniu do styropianu, wełny i pozostałych materiałów izolacyjnych.  Austrotherm 033  to produkt, twardy, mocny. Jeśli zastosujemy styropian fasada 033 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego. Austrotherm grafitowy cechuje jakość zastosowanych surowców.


 


Austrotherm jest jednym z największych producentów w kraju. Marka ta jest wyróżniana w kategoriach Top Marka, Super Marka, Laur konsumenta. Diament Forbes i wieloma innymi na terytorium kraju i europy.

Cena styropianu Austrotherm 033 EPS FASSADA THERMA

W porównaniu do innych styropianów grafitowych jest korzystna. Austrotherm to najlepsza jakość. Dostajemy najlepszy styropian.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu o najniższym współczynniku. Nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.  

Ze styropianem Austrotherm możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do mocowania oraz klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy tutaj...

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię