Styropian Genderka EPS 70 038 Fasada

Ocena produktu:

Jeden z najlepszych dostępnych produktów do ocieplania fasad, firmy Genderka. Biały styropian o niskiej przepuszczalności ciepła, z dodatkowym atestem odporności na obciążenia.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λd: ≤ 0,038 (W/mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym CS(10)70: ≥ 70 kPa
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 115 kPa

Cena: 67.90zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.70zł
Cena za m3 ~ 226.33zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Dla skutecznego ocieplenia elewacji budynku wybierz sprawdzony styropian polskiej marki. Firma Genderka funkcjonuje w branży ociepleń od ponad 30 lat, zdobyła przez zaufanie wielu klientów. Prezentowany tutaj styropian Genderka 038 EPS 70 doskonale sprawdzi się jako izolacja termiczna fasady. Oprócz korzystnego współczynnika przewodzenia ciepła 038 ma on też atest twardości EPS 70. Materiał tego typu jest gęstszy i bardziej odporny na uszkodzenia od standardowego styropianu. Zapoznaj się ze szczegółami!

Styropian Genderka 038 EPS 70 Fasada- opis produktu, zastosowanie

Marka Genderka jest od dawna obecna na polskim rynku termoizolacji. Jeżeli potrzebujesz solidnego materiału izolacyjnego o dobrych parametrach, to ten styropian na pewno się sprawdzi. Współczynnik Lambda wynosi w tym przypadku 0,038 W/mK, co jest dobrą wartością. Przy zastosowaniu odpowiedniej grubości ocieplenia uzyskasz takie same parametry przegrody jak przy cieńszym styropianie grafitowym. Jednak największą zaletą tego produktu jest jego atestowana wytrzymałość na ściskanie. Co to oznacza w praktyce? Styropian EPS 70 wytrzymuje nacisk aż 2,1 tony na metr kwadratowy. Dzięki temu materiał jest twardszy i bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Elewacja wykonana z tego styropianu będzie trwała i odporna na czynniki atmosferyczne. Ten produkt Genderki ma jeszcze więcej zastosowań, o czym piszemy poniżej.

Zastosowanie i cena styropianu fasadowego Genderka EPS 70 038

Wszędzie tam, gdzie liczy się solidna izolacja, styropian Genderka EPS 70 038 znajdzie zastosowanie. Można nim ocieplać:

  • ściany z elementami z okładziną i wentylowaną szczeliną powietrzną
  • ściany w Bezspoinowych Systemach Ociepleń
  • wieńce wykonane jako szalunek tracony pod tynk
  • nadproża i ościeża
  • stropy od spodu w Bezspoinowych Systemach Ociepleń
  • deskowanie tracone stropów żelbetowych

Jak widać, zastosowanie styropianu 038 EPS 70 Fasada jest bardzo szerokie. Wynika to z jego dobrych parametrów użytkowych. Cena za metr sześcienny tego styropianu jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z pozostałą ofertą.

Styropian EPS 038- grubość płyt a cena za m2

 Cena tego produktu jest bardzo konkurencyjna w kategorii styropian eps 70 038 na elewację. Płyty styropianowe są dostępne w wielu grubościach w zależności od potrzeb. Można ich użyć do ocieplania fasad, ale też wnęk wokół drzwi i okien. W takim przypadku przydadzą się arkusze o grubości kilku centymetrów. Cena styropianu fasadowego za paczkę nie zależy od wybranej grubości. Różni się wtedy tylko ilość m2, jaką ocieplisz z jednego opakowania. W naszej hurtowni STYRO24.pl kupisz wszystkie popularne grubości styropianu EPS 038. W przypadku zakupu większej ilości paczek lub całego systemu ocieplenia możesz skorzystać z darmowej dostawy. Opłaca się dodać do zamówienia także inne produkty jak narzędzia, listwy i akcesoria dla dodatkowej oszczędności. W sklepie STYRO24.pl oferujemy wszystko, co potrzebne do ociepleń i jeszcze więcej!

Izolacja cieplna z użyciem materiałów Genderka Fasada

Wykonanie termoizolacji budynku to nie tylko ocieplenie ścian zewnętrznych. Należy zadbać o ciągłość izolacji we wszystkich miejscach, które mogą być mostkami termicznymi (wnęki, ościeża, balkony). Dom to nie tylko elewacja, ale też fundamenty, podłoga i dach. Niezbędne materiały w dobrych cenach kupisz w naszej hurtowni. Wszystko z dostawą prosto na budowę i pomocą na każdym etapie zamówienia.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, jakie są jego wady i zalety. Piszemy tam także, co oznaczają symbole na styropianie i jak wybrać najbardziej odpowiedni produkt dla siebie.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy!

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu

Rafał
Naprawdę jestem pod wrażeniem jakości. Tani ale naprawdę spoko. Do tego szybka dostawa i miła obsługa sklepu.
Marcin
Szybka realizacja.
Styropian fajny twardy,
ale z trzymaniem wymiarów to słabo, faktyczny wymiar pojedynczej płyty 99.5x49.5x19.5,
na każdej brakuje do 0.5 cm w każda stronę.
Nie jest to raczej błąd produkcyjny, maszynę można ustawić co do 1 mm.
Rafal
Bardzo dobry styropian.
Szybką i sprawna realizacja zamówienia.
Zdecydowanie polecam zakupy na tej stronie.
Krzysztof
Jest super
Marek
Ja jestem zadowolony. Uważam że to dobry zakup.
Karol
Parametry mi pasują, szybka dostawa dobra cena
Oceń ten produkt: