Styropian Arsanit Thermo Fasada Extra 038

Ocena produktu:

Solidny, dobrze zatrzymujący ciepło styropian przeznaczony do mocowania na fasadach. Produkt zakładów Arsanit, skuteczny nawet w długiej perspektywie czasu.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,038 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 100 kPa

Cena: 65.87zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.32zł
Cena za m3 ~ 219.57zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Wybierając do ocieplenia domu styropian Arsanit Thermo Fasada Extra 038 uzyskujesz dobrą izolację w korzystnej cenie. Najlepszy współczynnik przewodzenia ciepła λd wśród białych styropianów EPS to cecha wyróżniająca ten produkt. Aby spełnić normy budownictwa energooszczędnego, wystarczy zastosować właściwą grubość termoizolacji. Biały styropian fasadowy ma wiele zalet i ten wyrób marki Arsanit jest na to najlepszym przykładem. Zapoznaj się z jego szczegółowym opisem i właściwościami!

Arsanit Thermo Fasada Extra- opis produktu

Styropian elewacyjny Arsanit Thermo Fasada Extra zabezpieczy dom przed nadmiernymi stratami ciepła. Jakość firmy Arsanit jest już dobrze znana polskim nabywcom. Ten konkretny styropian należy do rodziny produktów na elewację. Oferujemy także jego odpowiednik z atestem wytrzymałości na ściskanie: Arsanit Thermo Fasada Extra EPS 70 038. W naszej hurtowni znajdziesz szeroki asortyment styropianów do różnych zastosowań. W większości przypadków opisywany tutaj styropian z linii standard w zupełności wystarczy. Oprócz dobrej izolacyjności płyty styropianowe Arsanit cechują się stabilnymi wymiarami i równymi krawędziami. Bardzo ułatwia to montaż ocieplenia na ścianie i zapewnia ciągłość warstwy izolacji. Dla pewnego zamocowania płyt wybierz kleje i akcesoria wysokiej jakości z naszego sklepu internetowego.

Zastosowanie styropianu Thermo Fasada obejmuje:

  • ocieplanie ścian zewnętrznych i stropów od spodu w systemach ETICS, bezspoinowe systemy ociepleń, metoda "lekka mokra"
  • ocieplanie ścian zewnętrznych w konstrukcji z okładziną i wentylowaną szczeliną powietrzną (metoda "lekka sucha")
  • izolację ścian szkieletowych z poszyciem drewnianym lub drewnopochodnym z wentylowaną szczeliną powietrzną od zewnątrz pod tynk,
  • ocieplanie wieńców w postaci szalunku traconego pod tynk
  • ocieplanie ościeży i nadproży otworów okiennych i drzwiowych
  • termoizolacji prefabrykowanych płyt warstwowych na zewnątrz
  • ocieplanie dachów stromych pod konstrukcją od wewnątrz

Wszędzie tam, gdzie liczy się dobra izolacja, a nie duża twardość ten styropian znajdzie zastosowanie.

Cena styropianu fasadowego 038 Arsanit 

Styropian Thermo Fasada Extra ma bardzo konkurencyjną cenę w porównaniu do innych materiałów na elewację. Dzięki temu za niewielkie pieniądze możesz solidnie ocieplić dom i zaoszczędzić na ogrzewaniu w zimie. Opisywany tutaj produkt jest często wybierany przez inwestorów, bo z ma dobrą relację jakości do ceny. Parametr Lambda na poziomie 0,038 W/mK to najlepszy wynik w kategorii białych styropianów elewacyjnych. Za niższy współczynnik trzeba już trochę dopłacić, bo ma go tylko styropian grafitowy. Jeżeli ktoś szuka skutecznego ocieplenia przy standardowej wytrzymałości mechanicznej, to ten materiał na pewno zda egzamin. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w karcie produktu.

Najlepszy współczynnik Lambda w kategorii białego styropianu

Biały styropian EPS jest od lat wybieraną okładziną do ocieplenia ścian zewnętrznych. Nie zanosi się też na zmianę pod tym względem w najbliższym czasie. Po prostu standardowy styropian fasadowy spełnia swoje zadanie. Nie generuje też zbyt wysokich kosztów przy zakupie. Wszystko to razem sprawia, że klienci nadal chętnie sięgają po materiały z tej półki cenowej. Należy jeszcze wspomnieć, że cena m3 styropianu nie zależy od jego grubości. Tzn. obojętnie jaką grubość płyt styropianowych wybierzesz, to cena za paczkę będzie taka sama. Ocieplisz tylko różną powierzchnię m2 ściany z jednej paczki.

Arsanit Fasada Extra 038- dodatkowe informacje

Ten styropian Arsanit jest materiałem samogasnącym, co poprawia bezpieczeństwo użytkowania. Ma to szczególne znaczenie przy ocieplaniu wyższych budynków, a także dachu od spodu. Trzeba też zwrócić uwagę na fakt, że ten styropian nie traci swoich właściwości z upływem czasu. Dzięki niemu zabezpieczysz swój dom przed stratami ciepła na długie lata.

Równie ważny, jak jakość samego styropianu jest jego dokładny montaż. Niefachowo zamocowane płyty styropianowe nie przełożą się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Więcej informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Dowiesz się tam, czym oprócz właściwości mechanicznych i cieplnych różnią się poszczególne styropiany.

Ze styropianem Arsanit możesz zamówić cały system ociepleń . Oferujemy siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do mocowania oraz klej do styropianu grafitowego) z darmową dostawą.

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu

 

Wojtek
Bardzo dobra klasa styropianu.
Piter
Jest ok. Jestem zadowolony z wyboru
Marek
Płyty proste, prosto z fabryki.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię