Styropian Arsanit Thermo Fasada Extra 038

Ciepły, porządny styropian.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,038 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
41.82zł (w tym 23%)
VAT: 7.82zł
Cena za m3 ~ 139.40zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3 (dla tego produktu będzie to 80 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Arsanit 038 Thermo Fasada Extra

Styropian o niskiej przepuszczalności ciepła i o dobrych właściwościach mechanicznych.

Wybierając styropian 038 firmy Arsanit otrzymujemy płyty twarde o równych kształtach. Lambda 038 to najlepszy parametr dla kategorii styropian na elewacje biały. Produkt ma też swój odpowiednik, który został poddany atestowi na wytrzymałość na ściskanie jest to Arsanit EPS 70 038 Thermo Fasada Extra. Gdy zastosujemy styropian Arsanit 038 fasada (o odpowiedniej grubości), możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

Ciepły styropian elewacyjny Arsanit 038 Thermo Fasada Extra cechują się bardzo niską przepuszczalnością ciepłą i wysokimi właściwościami mechanicznymi. Wykonany z najlepszej jakości materiałów, jest gwarancją wysokiej użytkowości, uniwersalności zastosowania, a przede wszystkim „długowieczności”. Produkt ten nie traci swoich fabrycznych – pierwotnych właściwości, nawet po bardzo długim czasie użytkowania. Jednocześnie można go stosować do ocieplania ścian oraz stropów od spodu w zewnętrznych zespolonych systemach ocieplania, oraz jako ocieplenie ścian zewnętrznych w konstrukcji z okładziną i wentylowaną szczeliną powietrzną.

Doskonale sprawdza się jako ocieplenie do ścian szkieletowych, bez względu na to, czy mają poszycie drewnianą, czy drewnopochodną, a także nadproży, otworów okiennych czy drzwi. Styropian elewacyjny Arsanit 038 Thermo Fasada Extra dostępny jest w równomiernych twardych płytach i został wyprodukowany przez znaną i cenioną markę Arsanit. Produkty tej firmy cieszą się w Polsce jak też Europie zasłużoną renomą, ze względu na ich trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie, wynikające z normalnego użytkowania. Produkty firmy Arsanit zostały wielokrotnie docenione przez konsumentów, a sama firma może pochwalić się licznymi nagrodami.

Cena styropianu Arsanit 038 Thermo Fasada Extra

Jest konkurencyjna, gdy porównujemy ją z ofertą na styropian na fasadę 038. Wybierając ten produkt możemy sobie pozwolić na zakup styropianu z bardzo dobrym parametrem za wyjątkowo niską cenę.

Wskazówki

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam czym oprócz właściwości mechanicznych i cieplnych różnią się styropiany .

Ze styropianem Arsanit możesz zamówić cały system ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do mocowania oraz klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktuBądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię