Styropian elewacyjny 8 cm

Sortowanie:

Ocieplenie elewacji jest pierwszą sprawą o jakiej myślimy podczas termomodernizacji budynku. Najskuteczniejsze jest kompleksowe ocieplenie całego domu, jednak fasada pełni też rolę dekoracyjną. Dlatego warto poświęcić więcej uwagi na wybór optymalnego systemu ocieplenia. Do grubszych murów (40 cm i więcej) można rozważyć zakup styropianu elewacyjnego 8 cm. Spełni on swoje zadanie, nie nadwyręży zbytnio budżetu i nie pogrubi muru. Jeszcze lepsze efekty uzyskasz stosując styropian elewacyjny grafitowy, zapraszamy!

Elewacyjny styropian 8 cm - jaka cena?

Zakup każdego ocieplenia wiąże się z wydatkami, jednak jest to inwestycja na przyszłość. Dzięki solidnej izolacji cieplnej ścian zaoszczędzisz na kosztach ogrzewania, które ostatnio stale rosną. Niezależnie czy ogrzewasz dom węglem, gazem, czy pompą ciepła- zawsze oszczędność energii jest mile widziana. Dodatkowym, a nie mniej ważnym czynnikiem jest poprawa komfortu cieplnego w domu. Każdy chce mieszkać w ciepłym i przytulnym domu, a nie zimnym i niedogrzanym. Aby zapewnić swojej rodzinie maksymalny komfort przy niewielkich kosztach wybierz sprawdzone styropiany od STYRO24.pl!

Dzięki długoletniej obecności na rynku ociepleń udało nam się wypracować dobre relacje biznesowe z producentami styropianu. Dlatego możemy zaoferować Państwu jedne z najlepszych cen na rynku. Dla osoby kupującej styropian 8 cm cena ma znaczenie i nas to nie dziwi. Styropian z biegiem czasu się utlenia, więc wybierając grubość 8cm powinniśmy wybrać jak najbardziej twardy styropian na elewację. Zobacz nasze marki i produkty w kategorii elewacyjny styropian 8 cm. Znajdziesz tutaj styropiany od tańszych, poprzez średnią półkę cenową, aż do wyrobów klasy premium. Przykładem tego ostatniego rodzaju jest styropian grafitowy elewacyjny (np. Swisspor Lambda Max 031 lub Yetico Alfa Passive Fasada 031). Kupując w naszej hurtowni możesz być pewien korzystnej ceny za paczkę styropianu.

Styropian fasadowy EPS - skuteczne ocieplenie budynku

Dobrej jakości styropian na fasadę zapewni Ci skuteczną izolację ścian zewnętrznych. Uzyskasz dzięki temu ochronę przed chłodem w jesienne i zimowe dni oraz spore oszczędności. Płyty styropianowe o dobrym współczynniku przewodzenia ciepła (λ) nie muszą być drogie, ani bardzo grube. Właściwie wszystko zależy od samego budynku i grubości murów. Przy bardzo solidnych ścianach możesz zastosować nawet styropian na elewację o grubości 8cm. Wystarczy on do ograniczenia ucieczki ciepła z budynku. Najlepiej sprawdzi się tutaj styropian grafitowy, ale zwykły EPS z dobrą lambdą jak 038 też da radę.

Mamy w stałej sprzedaży produkty takie jak: Austrotherm EPS 038 Fasada Super, Swisspor EPS 70 038 Fasada i Yetico Alfa Fasada Premium 038. Są to sprawdzone styropiany EPS znanych producentów. Te marki mamy w sprzedaży od wielu lat i cieszą się one dużym zainteresowaniem kupujących. Wybór odpowiedniego styropianu jest najważniejszą decyzją przy ocieplaniu budynku. Dlatego chętnie doradzamy produkty do konkretnych zastosowań i budżetu. Oferujemy także inne materiały budowlane w korzystnych cenach. W STYRO24.pl kupisz także narzędzia i akcesoria do ociepleń (listwy, profile, siatki). Jeżeli myślisz o zakupie ocieplenia dla swojego domu, to prosimy o kontakt. Na pewno coś doradzimy!

Styropian grafitowy elewacyjny - produkt klasy premium

Dla klientów poszukujących izolacji klasy premium oferujemy styropian fasadowy EPS z dodatkiem grafitu. Zapewnia on najlepsze ocieplenie dzięki współczynnikowi Lambda na poziomie 0,031- 0,032 W/mK. Dobry styropian na elewację zapewni Ci oszczędności na ogrzewaniu i komfort termiczny na długie lata. Jeżeli kupujesz styropian 8 cm cena ma na pewno dla Ciebie ważna. W naszej hurtowni np. styropian grafitowy Austrotherm Fasada EPS Premium 031 kupisz w najlepszej cenie na rynku. Również produkty marki Styropmin- np.Styropmin Passive Pro 030 są u nas bardzo przystępne cenowo. Zapoznaj się ze szczegółami i wybierz najlepszy styropian fasadowy dla siebie!

Elewacyjny styropian grafitowy - najlepsze marki

Dla zapewnienia najlepszego ocieplenia budynku warto zadbać o jakość izolacji termicznej. Polesamy wybór spośród materiałów najlepszych firm. Zapewniamy stałą dostępność ich produktów w atrakcyjnych cenach. Dla domów o grubych, masywnych ścianach wystarczy styropian 8 cm. Zapewni on wystarczającą izolację i komfort cieplny wewnątrz domu. Wśród grafitowych styropianów na elewację większość jest dostępnych w grubości 8cm. Solidna płyta styropianowa o dobrym współczynniku Lambda spełni swoje zadanie i nie nadwyręży budżetu.

W sklepie STYRO24.pl kupisz styropiany firm takich jak: Swisspor, Austrotherm, Styropmin, Yetico, Genderka i innych. Zapewniamy korzystne warunki dostawy towaru prosto na budowę. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta aby ustalić szczegóły. Zapraszamy!