Styropian elewacyjny 7 cm

Sortowanie:

Ocieplenie elewacji może być skuteczne nawet przy mniejszej grubości izolacji. Wszystko zależy od grubości i budulca ściany. Elewacyjny styropian 7 cm sprawdzi się w budynkach z solidnymi, grubymi murami. Mówimy oczywiście o twardym styropianie grafitowym- taki spełni swoje zadanie. Jednak jak przed każdym zakupem warto poznać różne opinie i wskazówki na ten temat. Zawsze staramy się mądrze doradzić naszym klientom przy zakupie styropianu, zapraszamy do współpracy!

Elewacyjny styropian 7 cm - jaka cena?

Niezależnie czy wybierasz styropian na elewację czy na podłogę, w STYRO24.pl kupisz w dobrej cenie! Zapewniamy stałą dostępność produktów najlepszych marek (Swisspor, Austrotherm, Arsanit, Genderka, Yetico). Kiedy wybierzesz styropian dla swojego domu od tego samego producenta, to na pewno cena będzie korzystna. Zaoszczędzisz także czas na szukanie produktów w różnych firmach. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem styropianu to prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Zaproponujemy dogodne warunki zakupu i dostawy. Profesjonalnie doradzimy przy zakupie i ustalimy wszystkie szczegóły. Nasza hurtownia zaopatruje odbiorców indywidualnych i firmy od wielu lat. Staramy się zaproponować najlepsze rozwiązania w dziedzinie ociepleń dla każdego klienta.

Polecane produkty na fasadę - kupisz je w STYRO24.pl

Wśród styropianów w naszej hurtowni każdy inwestor znajdzie coś dla siebie. Oferujemy produkty od tańszych, standardowych aż po najlepsze materiały klasy premium. Styropian 7cm najlepiej sprawdzi się w opcji z dodatkiem grafitu. Produkty grafitowe o współczynniku przewodzenia ciepła λ na poziomie 0,033 - 0,030 W/mK zapewniają skuteczne ocieplenie. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się przy grubych murach (np. starsze budownictwo). Wtedy styropian 7cm grafitowy spełni swoje zadanie. Pozwoli to ograniczyć koszty zakupu materiału. Jest to szczególnie istotne w okresie wzrostu cen materiałów budowlanych. Zobacz szczegóły produktów w tej kategorii i wybierz styropian dla siebie!

Styropian elewacyjny grafitowy - opinie o produktach

Popularne styropiany fasadowe grafitowe to: Swisspor Lambda Plus Fasada 032, Arsanit Thermo Lambda 033 i styropian Yetico Gamma Passive Fasada 033. Kupisz je w naszej hurtowni w bardzo dobrej cenie za paczkę. Ich dużą zaletą jest niski współczynnik przewodzenia ciepła Lambda. Rekompensuje on nawet mniejszą grubość ocieplenia. Do ocieplenia grubszych ścian i elewacji taki styropian 7 cm sprawdzi się bardzo dobrze. Jeżeli masz jakieś pytania na temat termoizolacji to zapraszamy do kontaktu. Tak samo jeżeli planują Państwo skompletować różne styropiany od tego samego producenta. Na pewno znajdziemy korzystne rozwiązanie w dobrej cenie!

Najlepsze materiały do izolacji, szybka realizacja zamówienia i dostawa

W STYRO24.pl mamy w ofercie styropian elewacyjny najlepszych firm. Kupisz u nas zarówno styropian grafitowy jak i biały styropian EPS. Obojętnie jaką grubość warstwy ocieplenia wybierzesz, znajdziesz ją u nas w atrakcyjnej cenie za paczkę. Jeżeli planują Państwo skompletować różne styropiany to prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Doradzimy i pomożemy w zakupie. Przy spełnieniu kryterium ilościowego proponujemy także darmową dostawę materiałów budowlanych prosto na budowę. Jeśli wybierzesz dodatkowe akcesoria do ociepleń i narzędzia, to wyślemy je tym samym transportem. Daje to dodatkowe oszczędności. Mamy duże doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej oraz online. Priorytetem jest dla nas satysfakcja klienta. Sprawdź szczegóły naszej oferty i wybierz styropian dla swojego domu!