Styropian elewacyjny 22 cm

Sortowanie:

W przypadku ocieplania elewacji warto wybrać solidny i ciepły styropian. Grubość płyty 22 cm gwarantuje, że bardzo dużo ciepła pozostanie w budynku. Właściwie jest to grubsza warstwa niż obecny standard. Ale zawsze warto pomyśleć, czy za kilka lat właśnie styropian 22 cm nie będzie standardem. Przy stale rosnących cenach paliw i ich ograniczonej dostępności trzeba mądrze planować przyszłość. Zakup styropianu na elewację odpowiedniej grubości na pewno przełoży się na tańsze ogrzewanie. Zapraszamy!

Styropian 22 cm - jaka cena?

Dla inwestorów kupujących styropian 22 cm cena ma duże znaczenie. Trudno się dziwić, bo koszt samego styropianu stanowi większą część całkowitego kosztu ocieplenia. Jednak mądrze wydane pieniądze zaprocentują w przyszłości oszczędnością na rachunkach za ogrzewanie. Również Twoja rodzina na pewno doceni komfort termiczny w domu, a to jest przecież najważniejsze. Dlatego zakup styropianu fasadowego o grubości 22cm wydaje się dzisiaj bardzo rozsądnym posunięciem. Dodatkowym atutem tego materiału jest możliwość przykrycia rolet zewnętrznych i poprawy estetyki budynku.

Styropian elewacyjny - jakość naszych produktów

Jeżeli chcesz kupić solidny styropian elewacyjny to dobrze trafiłeś! Mamy długoletnie doświadczenie w branży dociepleń i znamy się na tym naprawdę dobrze. Ale nie chodzi tutaj tylko o jakość produktów. Również cena za paczkę styropianu jest u nas naprawdę konkurencyjna. Możesz wybierać spośród materiałów do izolacji najlepszych firm: Swisspor, Austrotherm, Arsanit, Genderka, Yetico i innych. Zapewniamy stałą dostępność styropianu elewacyjnego tych producentów i dogodne warunki transportu. Wielu klientów wybiera kompletne systemy dociepleń od tego samego producenta - to bardzo dobra opcja.

Jeżeli kupisz styropian, klej i akcesoria z jednej firmy, to masz pewność, że produkty będą dobrze się uzupełniały. Nie spotkają Cię wtedy żadne niespodzianki przy montażu. Ważne jest też, że całe zamówienie dotrze do Ciebie jednym transportem. Przy spełnieniu minimum logistycznego dowóz na teren budowy zrealizujemy za darmo! Dlatego opłaca się przemyśleć zakup i dobrze skompletować zamówienie. Wtedy styropian, klej i narzędzia dotrą do Ciebie jednym, darmowym transportem. Szczegółowo o warunkach dostaw możesz poczytać tutaj. Jeżeli coś wymaga wyjaśnienia, to prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Jakiej firmy produkt wybrać? - opinie klientów

Wielu naszych klientów zaglądając do sklepu ma już jakiś upatrzony produkt, który chcieliby kupić. Jednak nie jest to regułą i czasem trzeba rozejrzeć się w ofercie aby znaleźć coś odpowiedniego. Wśród styropianów na elewację grubości 22 cm wyróżniają się: Swisspor Lambda White Fasada 031, Austrotherm EPS 70 038 Fasada Super i Arsanit Thermo Lambda 032. Dwa z wymienionych produktów to styropiany grafitowe, natomiast mamy też duży asortyment styropianów białych. Wybierając styropian elewacyjny grafitowy otrzymują Państwo najlepsze możliwe ocieplenie. Dzięki współczynnikowi Lambda (λd) na poziomie 0,033-0,030 W/mK styropian ten daje najlepszą izolacyjność przegrody.

W STYRO24.pl kupisz nie tylko wysokiej jakości styropian, ale też wszystkie akcesoria do ociepleń. Są to między innymi kołki do styropianu 22 cm, łączniki, zaślepki, narożniki i inne. Oferujemy również kleje i pianki do styropianu w bardzo konkurencyjnych cenach. W dziedzinie dociepleń i materiałów budowlanych nasza hurtownia ma ugruntowaną pozycję na rynku. Zapraszamy do współpracy!