Styropian elewacyjny 20 cm

Sortowanie:

Styropian 20 cm to bardzo często wybierana grubość ocieplenia na ścianę. Stosując styropian 200 mm na elewację uzyskujemy optymalne parametry izolacji fasady. Dlatego właśnie bardzo wielu inwestorów wybiera płyty styropianowe o tej grubości na elewację. Oprócz korzystnego współczynnika przewodzenia ciepła λ (Lambda) istotny jest także rachunek ekonomiczny. Elewacyjny styropian 20 cm daje optymalne ocieplenie przy umiarkowanej cenie za paczkę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Styropian 20 cm (200 mm) jaka cena?

Styropiany o korzystnym współczynniku Lambda nie są najtańsze na rynku. Ale ich ceny są na pewno optymalne w stosunku do parametrów. Co to oznacza? W skrócie można powiedzieć, że za nieco wyższą cenę otrzymujemy najwyższą jakość ocieplenia. Ale w STYRO24.pl wybór produktów jest naprawdę bardzo duży. Każdy inwestor znajdzie coś dla siebie. Ceny styropianów fasadowych EPS z Lambdą < 040 zaczynają się od około 100 zł za paczkę. Są to np. Genderka EPS 038 Fasada Max lub Genderka EPS 70 038 Fasada. Zakup styropianu o takich parametrach w tej cenie to naprawdę sukces!

Styropian na elewację EPS- korzystna cena i jakość ocieplenia

Styropian na elewację 20 cm jest dobrym rozwiązaniem z dwóch powodów. Po pierwsze jest to skuteczna termoizolacja. Przy 20 cm warstwie ocieplenia nie musimy obawiać się, że ciepło przez ściany ucieknie do otoczenia. Dla nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych taka grubość izolacji to właściwie maksimum. Drugim czynnikiem jest cena za paczkę styropianu 20 cm. Kupując w STYRO24.pl masz pewność najlepszych cen na rynku. Dlatego relacja jakości do ceny w przypadku styropianu 20 cm wypada tak dobrze!

Styropian elewacyjny grafitowy 20 cm- zalety produktu

Dla najlepszych rezultatów rekomendowany jest styropian grafitowy 20 cm. Wówczas uzyskujemy ocieplenie klasy premium i przestajemy się martwić rachunkami za ogrzewanie. Produkty takie jak Arsanit Thermo Lambda 033 lub Swisspor Lambda Plus Fasada 032 jedne z wielu produktów w tej kategorii. Za cenę nieco powyżej 100 zł za paczkę otrzymujesz produkty naprawdę wysokiej klasy. Warto tu jeszcze wymienić: Austrotherm Fassada Therma 033, Arsanit Thermo Lambda 032 i Yetico Alfa Passive Fasada 031. Dla klientów poszukujących ocieplenia najwyzszej klasy proponujemy Swisspor Lambda White Fasada i Styropmin Passive λ PRO 30 80.

Styropian elewacyjny 20 cm- co wyróżnia nasz sklep?

Kupując w STYRO24.pl wybierasz nie tylko dobry styropian w najlepszej cenie. Otrzymujesz także nasze wsparcie i doradztwo przy wyborze produktów. Określ swoje oczekiwania, powierzchnię ocieplenia i budżet. My zaproponujemy najlepsze rozwiązanie lub kompletny system ociepleń dla Twoich potrzeb. Mamy długoletnie doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej materiałów budowlanych. Przez ten czas nauczyliśmy się, że zadowolenie klienta przekłada się na nasz sukces. W naszej ofercie znajdziesz styropiany najlepszych producentów w korzystnej cenie za paczkę. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta!