Elewacyjny styropian 2 cm

Sortowanie:

Styropian elewacyjny jest używany nie tylko do ocieplania zewnętrznej powierzchni ścian. Do niektórych zastosowań niezbędne są specjalne, cieńsze płyty styropianowe. Na przykład obróbka wnęk okiennych i drzwiowych wymaga użycia elewacyjnego styropianu 2 cm. Zapewni on skuteczne ocieplenie tych newralgicznych miejsc i zredukuje mostki termiczne. W STYRO24.pl kupisz styropian fasadowy najlepszych producentów w korzystnych cenach, Zapoznaj się ze szczegółami, zapraszamy!

Styropian 2 cm (20 mm) twardy - jaka cena?

Styropian 2 cm jest materiałem niezbędnym do obróbki ościeży okien i drzwi. Stosuje się go we wszystkich nietypowych miejscach do uzupełniania izolacji. Gdybyśmy nie zabezpieczyli odpowiednio ościeży okien, to ciepło łatwo uciekłoby na zewnątrz budynku. Wystarczy popatrzeć na różnego rodzaju prezentacje w Internecie z użyciem kamery termowizyjnej. Widać wówczas dokładnie, że nieocieplone okna i drzwi są najbardziej narażone na ucieczkę ciepła. Powstaje tam negatywne zjawisko tzw. mostków termicznych. Aby zapewnić oszczędność ciepła i komfort termiczny, wszelkie obróbki należy wykonywać starannie.

Dlatego warto jak najdokładniej wykonać obróbkę wnęk okiennych styropianem. Gruby styropian na ścianie i energooszczędne okna to nie wszystko. Trzeba zadbać o uszczelnienie miejsc montażu stolarki okiennej i drzwiowej. W przeciwnym razie straty ciepła będą tak duże, że nie zrównoważy ich nawet najgrubsze ocieplenie ścian. W naszym sklepie internetowym proponujemy duży wybór styropianów fasadowych w atrakcyjnych cenach. Kupując w STYRO24.pl możesz być pewien, że nie przepłacisz za styropian. A możesz jeszcze zaoszczędzić na kosztach dostawy!

Dla kupujących styropian 2 cm cena za paczkę ma duże znaczenie. Dlatego proponujemy styropian elewacyjny marek: Swisspor, Austrotherm, Genderka, Arsanit, Yetico i wielu innych w najlepszych cenach na rynku. Zależy nam na zdobyciu zaufania klientów, a to się nie dzieje natychmiast. Poprzez atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi i korzystne opcje dostawy budujemy swoją pozycję na rynku. Doświadczenie zdobyte w sprzedaży stacjonarnej materiałów budowlanych wykorzystujemy podczas prowadzenia sklepu online. Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta w każdej sprawie dotyczącej zamówień. Postaramy się udzielić fachowej pomocy i porady.

Styropian na fasadę- jaka grubość płyt?

Grubość styropianu 2cm jest przede wszystkim stosowana do obróbek ościeży stolarki okiennej i drzwiowej. Nie da się tego wykonać grubym styropianem fasadowym. Jeżeli wybierzesz dobrej jakości styropian 2 cm cena materiału zwróci się poprzez późniejsze oszczędności. Możesz wybrać styropian tego samego producenta co na ścianę. Ułatwi to zakupy i zapewni najskuteczniejszą izolację cieplną domu. Oferujemy między innymi płyty styropianowe: Swisspor Lambda Plus Fasada 032, Styropian grafitowy Austrotherm EPS Fassada Therma 033 i Yetico Alfa Fasada Premium 038. Dużym zainteresowaniem cieszą się też produkty Arsanit- styropian biały Arsanit Thermo Fasada Extra 038 i grafitowy Arsanit Thermo Lambda 032. Do obróbki ościeży polecamy szczególnie twardszy styropian podłogowy

W STYRO24.pl kupisz styropian EPS oraz styropian grafitowy w najlepszych cenach za m3 na rynku. Grubość styropianu 20 mm zabezpieczy ościeża okien i drzwi przez powstawaniem mostków termicznych. Ograniczy to niepożądane straty energii cieplnej, która jest coraz bardziej kosztowna. Dlatego rekomendujemy stosowanie wysokiej jakości materiałów do ociepleń. Postaw na fachową wiedzę i doświadczenie doradców z naszego sklepu. Wystarczy się z nami skontaktować, a zaproponujemy odpowiedni styropian do Twoich potrzeb. Mamy w ofercie systemy ociepleń znanych i sprawdzonych producentów. Zapraszamy do współpracy!