Styropian elewacyjny 18 cm

Sortowanie:

Styropian 18 cm jest dobrym wyborem do ocieplenia budynku. Ma lepszą izolacyjność niż popularna 15-stka, a przy tym jest tańszy niż 20-stka. Cena za paczkę co prawda się nie różni, ale z jednego opakowania ocieplisz większą ilość m2. Dlatego warto zastanowić się przed zakupem styropianu na elewację. W STYRO24.pl znajdziesz duży wybór materiałów do izolacji w atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy różne rodzaje styropianu od fundamentów po dach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Styropian 18 cm - jaka cena?

Grubość styropianu 18cm zapewnia całkiem solidne ocieplenie w rozsądnej cenie za m2. W paczce znajdziesz więcej płyt styropianu niż przy grubych arkuszach. Dzięki temu ocieplisz większą powierzchnię ściany z jednej paczki. Każdy wie, że grubość styropianu odgrywa istotną rolę, ale ważne są też jego parametry. W naszej hurtowni oferujemy produkty znanych marek w najlepszych cenach. W zależności od zakładanego budżetu inwestycji możemy doradzić odpowiedni materiał. Dla produktu styropian 18 cm cena jest naprawdę korzystna.  Zaopatrzysz się u nas nie tylko w markowy styropian, ale także we wszystko co niezbędne przy ocieplaniu budynków.

W STYRO24.pl kupisz materiały takie jak kleje i siatki do styropianu. Posiadamy w asortymencie także duży wybór tynków i farb do elewacji. Jednak to nie wszystko, bo znajdziesz u nas także solidne i markowe narzędzia. Jednym słowem możesz u nas zaopatrzyć się we wszystko co potrzebne do ocieplenia domu. Przy czym najbardziej korzystne jest zamówienie wszystkich produktów jednym transportem. Przy spełnieniu minimum logistycznego dostawa będzie całkowicie darmowa! Warto kupować w STYRO24.pl, bo mamy nie tylko dobre ceny, ale też darmowe wysyłki produktów.

Styropian grafitowy EPS na fasadę - sprawdzony produkt do ocieplenia budynku

Styropian grafitowy EPS docenią inwestorzy, którzy poszukują najlepszej izolacji. Materiał wysokiej jakości zapewni komfort termiczny w domu i pozwoli sporo zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Niski współczynnik przewodzenia ciepła Lambda (λ) sprawia, że styropian z dodatkiem grafitu jest bardzo dobrym izolatorem. Ucieczka ciepła z pomieszczeń jest ograniczona do minimum (jeżeli montaż płyt styropianowych był wykonany fachowo). Jeśli już inwestujesz w dobry styropian elewacyjny, to zadbaj też o jego solidne przyklejenie. Przełoży się to nie tylko na trwałość samej fasady, ale też zapewni większą oszczędność ciepła.

Wielu klientów kupuje styropian od tego samego producenta do ocieplenia całego domu. Takie podejście ma dużo zalet, chociaż nie jest to jedyna opcja. Decydując się na całe ocieplenie z jednej firmy warto wybrać sprawdzonego producenta. W hurtowni STYRO24.pl zapewniamy stałą dostępność styropianów grafitowych takich marek jak: Swisspor, Austrotherm, Arsanit, Genderka, Yetico i innych. Służymy fachową pomocą przy wyborze styropianu do konkretnego zastosowania. W razie potrzeby prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Możliwe jest także ustalenie dogodnych warunków dostawy materiałów budowlanych pod wskazany adres.

Styropian elewacyjny z niską Lambdą - skuteczne rozwiązanie

Styropian fasadowy 18cm bardzo dobrze nadaje się do ocieplania domów jednorodzinnych. W sklepie STYRO24.pl oferujemy m.in. styropian grafitowy Swisspor Lambda White Fasada 031. Jest to najwyższa półka jakościowa wśród styropianów elewacyjnych. Materiał ten posiada dwie warstwy: białą dla ochrony przed słońcem i grafitową dla najlepszej izolacji. Proponujemy także inne doskonałe styropiany fasadowe: Austrotherm EPS Fasada Therma 033 i Yetico styropian Beta Passive Fasada 032. Zdajemy sobie sprawę, że dla klienta wybierającego styropian 18 cm cena ma duże znaczenie. Dlatego stale dbamy o atrakcyjne ceny styropianu w naszej hurtowni. Zapraszamy do kontaktu i do współpracy!