Elewacyjny styropian 15 cm

Sortowanie:

Styropian na elewację o grubości 15 cm jest nadal wybierany do ocieplenia budynku. Do niedawna była to przeważająca grubość na rynku ociepleń. W obecnym czasie wymagania inwestorów ciągle rosną, ale sprawdzona 15- tka nadal ma wielu zwolenników. Tym bardziej, że można też zastosować styropian 15 grafitowy, co jeszcze poprawia izolacyjność. Dla klientów wybierających styropian 15 cm cena ma także duże znaczenie. W STYRO24.pl proponujemy duży wybór styropianów w najlepszych cenach!

Elewacyjny styropian 15 cm - jaka cena?

Kupując styropian na elewację trzeba liczyć się z wydatkami, ale czasem można zaoszczędzić. Dobrym przykładem jest tutaj styropian 15, którego cena interesuje wielu nabywców. W STYRO24.pl dbamy o zapewnienie stabilnych i niskich cen materiałów budowlanych. Nawet w obecnym czasie redukujemy do minimum podwyżki cen. Dla nas liczy się utrzymanie dłuższej relacji z klientem, a nie chwilowy i szybki zysk. Cena za paczkę styropianu dobrej jakości zaczyna się od około 100 zł. Dla najlepszych produktów osiąga 130 zł. Dla klienta kupującego styropian 15 cm cena ma znaczenie, dlatego utrzymujemy ją na dobrym poziomie.

Współczynnik Lambda- od tego zależy izolacja

Nie tylko grubość termoizolacji ma znaczenie, ale też współczynnik przewodzenia ciepła λ (Lambda). Określa on jaką ilość ciepła przewodzi izolacja w jednostce czasu. Im niższa Lambda, tym lepsza izolacyjność. Styropian fasadowy ma ten współczynnik na poziomie od 0,045 W/mK do nawet 0,030 W/mK. Jednak ta najlepsza wartość jest osiągana przez styropiany grafitowe. W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć, powinniśmy wybrać styropian biały lub z dodatkiem grafitu.

Jeżeli zależy Ci na umiarkowanym koszcie inwestycji i chcesz po prostu uzyskać komfort termiczny w domu, to wystarczy biały styropian. Ma on dobre parametry wytrzymałościowe i dobrze izoluje termicznie. W dłuższej perspektywie czasu może być opłacalny zakup styropianu elewacyjnego grafitowego. Inwestycja będzie nieco droższa, ale pozwala w przyszłości więcej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Decyzja należy do klienta, natomiast ze swojej strony staramy się zawsze pomóc w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Zastosowanie styropianu 15 cm- sprawdzony materiał do ocieplenia budynku

Skuteczne ocieplenie ścian zewnętrznych daje nie tylko poczucie komfortu cieplnego, ale też spore oszczędności. W sezonie grzewczym można to odczuć w rachunkach za opał. Dlatego rekomendujemy ocieplenie ścian jak najlepszym styropianem na elewację. Styropian fasadowy EPS (styropian elewacyjny 15 cm) zapewnia standardowy poziom komfortu termicznego. Jeżeli nie chcesz przeznaczyć dużych sum na ocieplenie, ta grubość może być jakimś kompromisem. Zastosowanie styropianu elewacyjnego 15 cm nie ogranicza się tylko do elewacji domu.

Taka grubość styropianu jest również wybierana do izolacji fundamentów. Styropian fundamentowy ma często grubość 15 cm. Jest ona zupełnie wystarczająca do tego zastosowania. Również ocieplenie pomieszczeń takich jak przedsionki, klatki schodowe, garaże nie wymaga użycia grubszej termoizolacji. W przypadku styropianu białego EPS będzie to standardowe ocieplenie. Użycie styropianu grafitowego jeszcze poprawi izolację termiczną.

Styropian elewacyjny- oferta sklepu STYRO24.pl

Nasza hurtownia oferuje elewacyjny styropian 15 cm najlepszych producentów. Dbamy, aby cena styropianu była u nas konkurencyjna. Oferujemy produkty takie jak: Yetico Alfa Fasada Premium 038, Swisspor Lambda Plus Fasada 032 i Yetico Gamma Passive Fasada 033. Zapewnią Ci one redukcję mostków termicznych i skuteczne ocieplenie ścian zewnętrznych. Warto stosować do ocieplenia domu sprawdzone rozwiązania, a my w STYRO24.pl właśnie takie oferujemy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!