Styropian elewacyjny 10 cm

Sortowanie:

Styropian 10 cm to nadal często stosowany materiał do ociepleń. Sprawdza się bardzo dobrze w określonych zastosowaniach. Jeżeli planujesz ocieplenie domu, to na pewno rozważasz różne grubości styropianu. W pewnych sytuacjach popularna 10-tka zapewni wystarczającą izolację. Ma to miejsce wtedy, kiedy ściany budynku są dość grube. Czasem też ze względów architektonicznych nie można zamontować grubszej termoizolacji. Dla lepszego efektu można wtedy zastosować styropian grafitowy 10 cm.

Styropian fasadowy 10 cm- skuteczne ocieplenie ścian zewnętrznych

Dla wielu klientów kupujących styropian 10 cm cena ma istotne znaczenie. W STYRO24.pl oferujemy jedne z najlepszych cen na rynku na produkty do ociepleń. Styropian elewacyjny 10 cm o Lambdzie < 040 kupisz u nas w cenie od około 100 zł za paczkę. Przykładem takiego produktu jest Arsanit Thermo Fasada Extra 038. Ten solidny materiał dobrze zatrzymuje ciepło i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz też inne znakomite styropiany w tej grubości. Jest to np. Swisspor EPS 039 Fasada Podłoga.

Kategoria styropian fasadowy 10cm obejmuje takie produkty jak Yetico Alfa Fasada 040, Swisspor EPS 70 038 Fasada Podłoga i Yetico Alfa Fasada Premium 038. Są to materiały wysokiej jakości o bardzo dobrym współczynniku izolacji cieplnej. Styropianem o grubości 10cm ociepla się przeważnie budynki o grubych i masywnych ścianach. Zapewnia on wystarczającą izolację cieplną przy niewielkich kosztach. Również w specjalnych zastosowaniach (nietypowe budynki, np. zabytkowe) styropian o tej grubości będzie odpowiedni. Zawsze dla lepszego współczynnika przewodzenia ciepła można zastosować styropian elewacyjny 10 cm grafitowy.

Styropian elewacyjny 10 cm jaka cena?

Nie bez powodu wiele styropianów o tej grubości ma oznaczenie 'fasada podłoga'. Przy dużej wytrzymałości mechanicznej i dobrej izolacyjności styropian biały 10cm sprawdza się w różnych zastosowaniach. Również cena styropianu o tej grubości jest dużą zaletą. Jeżeli dany produkt jest odporny na uszkodzenia, to elewacja będzie bardzo trwała. Dobra izolacja zatrzymuje ciepło w domu i tworzy przyjemny klimat. Zapewniamy najlepsze ceny styropianu fasadowego (styropianu elewacyjnego) oraz innych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktów!