Styropian elewacyjny 1 cm

Sortowanie:

Podczas ocieplania budynku czasem zachodzi potrzeba wyrównania ścian zewnętrznych. Nie zawsze są one idealne, a dobrze by było kłaść styropian na równą powierzchnię. Do tego celu doskonale nadaje się elewacyjny styropian 1 cm. Jest on na tyle cienki, że da się nim uzupełniać różne ubytki. A przy tym może mieć niski współczynnik przewodzenia ciepła jak grubszy styropian. Dzięki dobrym parametrom styropian 10 mm dodatkowo izoluje ściany zewnętrzne. W STYRO24.pl jest także dostępny styropian grafitowy 1cm, zapraszamy!

Styropian 1 cm (10 mm) twardy - jaka cena?

Cena za paczkę styropianu jest w naszej hurtowni bardzo konkurencyjna. Niezależnie jaki produkt wybierzesz, możesz być pewien najlepszych cen. Działamy na rynku dociepleń od wielu lat. Przez ten czas udało nam się wypracować dobre relacje z producentami styropianu. Są to najlepsze firmy takie jak: Swisspor, Austrotherm, Arsanit, Genderka, Styropmin, Yetico i inni. Zapewniamy stałą dostępność styropianów elewacyjnych tych marek. W zależności od potrzeb są to klasyczne styropiany EPS lub styropiany grafitowe.

Styropian elewacyjny EPS - sprawdzony produkt na fasadę

W ofercie STYRO24.pl znajdziesz styropiany elewacyjne najlepszych firm w różnych grubościach. Większość produktów jest dostępnych także w najmniejszej grubości 1cm. Sprawdzi się ona idealnie do wszystkich uzupełnień i wyrównania elewacji. Można przy tym zużyć też mniej kleju do styropianu. Wystarczy uzupełnić nierówności styropianem 10 mm aby uzyskać jednolitą i równą powierzchnię elewacji. Produkty takie jak Arsanit Thermo Lambda 033 lub Yetico Alfa Passive Fasada 031 mają swoją wersję 1 cm. Jest tak również w przypadku styropianów innych marek. Jeżeli wybierasz styropian fasadowy danej firmy, to najlepiej dokupić styropian 1 cm od tego samego producenta.

Solidny styropian na fasadę- nasza oferta

Grubość płyty styropianowej 1cm to idealny materiał do wypełniania nierówności. Może mieć przy tym równie dobrą jakość jak standardowy styropian. Kupując u nas materiał na elewację nie zapomnij o dokupieniu innych potrzebnych materiałów. Najważniejsze to kleje, siatki i profile do elewacji. Oferujemy także dobrej jakości narzędzia i akcesoria. W razie potrzeby prosimy o kontakt, ustalimy szczegóły i dogodne warunki dostawy. Przy spełnieniu minimum logistycznego zapewniamy darmowy transport styropianu i innych materiałów budowlanych. Dlatego opłaca się kupić u nas np. styropian EPS 70-040 na elewację i od razu cały system ocieplenia. Oferujemy także tynki, farby i wszystko co potrzebne do wykonania elewacji.

Styropian grafitowy - niska Lambda, materiał premium

Styropian grafitowy również jest dostępny w wielu grubościach, m.in. 1 cm. Daje to możliwość wykonania jednolitego ocieplenia z tego samego materiału. Jeżeli już kupujesz styropian grafitowy elewacyjny, to warto zastosować taki sam materiał do wypełnień. Wtedy całe ocieplenie będzie miało niski współczynnik przewodzenia ciepła. Styropian fasadowy grafitowy może mieć parametr Lambda na poziomie 033- 030, co zapewnia doskonałą izolację cieplną. Jest to rozwiązanie stosowane w budownictwie pasywnym i energooszczędnym. Taka inwestycja opłaci się w dłuższym okresie czasu ze względu na oszczędność opału.

Styropian 1 cm twardy jest u nas stale dostępny. Dla dobrego ocieplenia ścian zastosuj jednolitą warstwę izolacji termicznej (od jednego producenta). Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze styropianu na elewację. Niezależnie jaką wybierzesz markę i grubość płyt- u nas kupisz je w dobrej cenie! Z jednego opakowania styropianu 1cm możesz pokryć dużą ilość m2 ściany. Natomiast cena za paczkę nie różni się właściwie od ceny styropianu o większej grubości. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!