Styropian Yetico AQUA EPS-P 100 036

Wodoodporny styropian Yetico AQUA do fundamentów, zabezpiecza przed wodą.


Realizacja zamówień od 10m3
Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤0,036 [W/(m·K)]
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 100 kPa
Poziom nasiąkliwości wody przy całkowitym, długotrwałym zanurzeniu: ≤ 2%
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
76.41zł (w tym 23%)
VAT: 14.29zł
Cena za m3 ~ 254.70zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3 (dla tego produktu będzie to 50 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

 Fundamenty to ważny element konstrukcyjny każdej budowli. To one przekazują obciążenia na podłoże gruntowe, więc odpowiadają między innymi za stateczność budynku, jak również chronią go przed zawilgoceniem. W tym celu trzeba jednak odpowiednio je wykonać i zabezpieczyć. Styropian do fundamentów Yetico AQUA EPS-P 100 036 to produkt, który z pewnością się do tego przyda!

Styropian Yetico AQUA EPS-P 100 036 – właściwości: 

Istnieją różne rodzaje styropianu, które odpowiadają za ich późniejszą przydatność w różnych sytuacjach. Styropian marki Yetico posiada wymiary 1230 x 615 mm i grubość od 50 mm ze stopniowaniem co 10 mm. Płyty styropianowe tego rodzaju produkowane są w inny sposób niż płyty EPS. Wylewane są w formach, posiadają niebieski kolor, a na ich powierzchni znajduje się gęsta sieć kanalików drenażowych. To produkt znanej i cenionej marki – Yetico - to jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Jeśli chodzi o cechy i parametry produktu, warto dodać iż posiada on krawędzie na zakładkę i naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym CS(10)100 ≥ 100 kPa. Styropian solidnie zabezpiecza także przed wodą z podłoża – nawet przy pełnym zanurzeniu, które jest długotrwałe poziom nasiąkliwości wody produktu jest mniejszy lub równy 2%.

Yetico AQUA EPS-P 100 036 – zastosowanie styropianu: 

Styropian na fundamenty Yetico AQUA EPS-P 100 036 ma za zadanie zabezpieczyć je przed wodą. Celem jego stosowania jest również izolacja cieplna – zarówno ścian fundamentowych, jak i na przykład piwnic. Styropian znajdzie również zastosowanie w innych miejscach, w których jest bardzo wilgotno – jak myjnie czy łazienki. Produkt przeznaczony jest do budynków podpiwniczonych do 3 metrów głębokości. W przypadku głębszych piwnic należy stosować styropian wodoodporny Yetico AQUA EPS-P 150 035 lub Yetico AQUA EPS-P 200 034

Pamiętaj o tym że, płyty Aqua powyżej linii gruntu należy mocować mechanicznie do ściany. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do system ociepleń z opcją darmowej dostawy., które poleca nasza hurtownia styropianu.

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania znajdziesz w karcie produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię