Styropian Izoline Dach Podłoga Premium EPS 100 036

Mocny, solidny i ciepły styropian podłogowy – Izoline Dach Podłoga Premium 100 036


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λ: 0,036 W/(m*K)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 100 kPa
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
54.24zł (w tym 23%)
VAT: 10.14zł
Cena za m3 ~ 180.80zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3 (dla tego produktu będzie to 80 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Powszechnie wiadomo, że nie warto oszczędzać na ocieplaniu domu. Częstokroć kupno najtańszych dostępnych styropianów skończyć się może na podwyższonych rachunkach za ogrzewanie, szybko przebijających jakiekolwiek oszczędności pozyskane podczas zakupów materiału. Dla tych, którzy gotowi są dołożyć nieco pieniędzy i w zamian zyskać produkt o najwyższej jakości wykonania i wydajności ocieplania, Izoline przygotowało produkt klasy premium – płyty styropianowe Izoline Dach Podłoga Premium 100 036.

Mocny styropian na podłogę - Izoline Dach Podłoga Premium 100 036

Najważniejszą cechą tego styropianu jest jego wytrzymałość na obciążenia. Odporność na ściskanie (przy 10% odkształceniu) sięga 100 kPa – przekłada się to na maksymalny ciężar 3t/m^2. Jest to jedna z najwyższych rynkowych wartości, gwarantująca nam bezproblemowe użytkowanie. Do tego dochodzi współczynnik przewodzenia ciepła – zwany potocznie lambdą – wynoszący 0,036 W/mK; jest to jedna z najcieplejszych wartości dla podłogowych styropianów białych. Wszystkie te cechy sprawiają, że płyty Dach Podłoga Premium stanowią doskonały wybór zarówno do ocieplania podłóg, jak i termoizolacji dachu.

O marce Izoline

Izoline to marka producenta Lubau Sp. z o.o., do którego należy również Styropmin – marka stanowiąca top rynkowego segmentu premium. Izoline w tym okresie postawił na klientów szukających dobrego jakościowo styropianu w zachęcającej cenie.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety oraz co oznaczają parametry w nazwie styropianu i który dla Ciebie będzie odpowiedni.

Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię