Styropian Izoline Dach Podłoga Plus EPS 70 038

Styropian podłogowy od Izoline dla osób bez szczególnych wymagań


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λ:
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 70 kPa
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
45.02zł (w tym 23%)
VAT: 8.42zł
Cena za m3 ~ 150.07zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3 (dla tego produktu będzie to 80 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Poszukując materiału na ocieplenie podłóg nie zawsze potrzeba nam czegoś drogiego i mocnego; na warunki codziennego użytkowania w zupełności mogą nam wystarczyć odrobinę słabsze styropiany. Dla klientów poszukujących produktu „na co dzień” Izoline ma gratkę w postaci płyt styropianowych Dach Podłoga Plus 70 038.

Styropian na podłogę na co dzień, bez dużych wymagań? Izoline Dach Podłoga Standard 70 038 [H2]

Najważniejsze parametry przy styropianach podłogowych to na ogół współczynnik przewodzenia ciepła oraz wytrzymałość na nacisk. W przypadku Dach Podłoga Plus ten pierwszy wynosi 0,038 W/mK – jest to dosyć dobry parametr, który zapewni nam utrzymanie ciepła wewnątrz budynku. Naprężenie ściskające (10% odkszt.) osiąga z kolei deklarowaną wartość 70 kPa, przekładającą się na 2,1t/m^2; jest to wartość średnia, dobrze sprawująca się na co dzień.

Izoline Dach Podłoga Plus to produkt pół-ekonomiczny, idealny gdy nie mamy specjalnie wygórowanych wymagań względem kupowanego styropianu podłogowego, i chcemy nieco zaoszczędzić pieniędzy.

Izoline – styropiany w przystępnej cenie [H3]

Izoline stanowi markę firmy Lubau Sp. z o.o., do której należy również top segmentu premium – marka Styropmin. W tym sezonie Izoline stawia bardziej na świadomych konsumentów poszukujących towaru w atrakcyjnej cenie.


Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety oraz co oznaczają parametry w nazwie styropianu i który dla Ciebie będzie odpowiedni.

Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię