Styropapa grafitowa Swisspor BITERM LAMBDA 100 030 dach podłoga

styropian grafitowy z papą - Swisspor BITERM LAMBDA 100


Cena za m2, zawiera jednostronne laminowane papą podkładową
Lambda 030
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu kPa ≥100
Możliwość zamówienia mniejszych ilości.
Zamówienie można łączyć ze styropianem Swisspor

Cena: 29.64zł

(w tym 23%)
VAT: 5.54zł
Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu wynosi 80 szt..
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

szt.

Udostępnij:

Swisspor styropian grafitowy eps 100 z papą do ocieplenia dachu

Izolacja dachu jest podstawą jeżeli zależy nam na zminimalizowaniu utraty ciepła, które ucieka do góry w budynku. W przypadku dachów płaskich najwygodniejszą metodą jest ocieplenie dachu styropianem z papą. Z pośród wielu dostępnych na rynku produktów wyróżnia się Swisspor styropian grafitowy na dach, który zapewni nam maksymalne zabezpieczenie przed utratą ciepła. Współczynnik przenikania ciepła 030 jest najlepszym wynikiem jaki możemy uzyskać ze styropianu. Pomoże nam w sytuacjach kiedy nie możemy zastosować odpowiednio grubej warstwy izolacji. Wytrzymałość eps 100 (3,0t/m2) umożliwia nam również mocowanie paneli fotowoltaicznych.

Swisspor BITERM® (styropapa) to płyty którego podstawą jest styropian grafitowy LAMBDA 100 030 , są one pokryte papą termozgrzewalną z włóknem szklanym. . Oklejanie płyt może być jedno- lub dwustronnie. 

Ważne jest to, że kupując styropapę Swisspor, możemy zamówić kompletny system do ocieplenia dachu czyli grunt, kleje do montażu tych płyt oraz papę nawierzchniową od jednego producenta. Swisspor jako jedyny producent styropianu produkuje również szeroką gamę papy i chemii do izolacji. Zamawiając cały komplet możemy być pewni, że ocieplenie jest wykonane zgodnie ze wszystkimi normami i w pełni spełni oczekiwania w postaci zabezpieczenia utraty ciepła oraz trwałości naszego dachu.

 Płyty można kleić bezpośrednio do starej okładziny z papy, do betonu, drewna itp. Zaleca się również mocowanie mechaniczne czyli kołkowanie. Klejąc do okładzin z papy powinniśmy używać klejów asfaltowych czyli bitumicznych BITERM STICK. Do okładzin mineralnych czyli betonu najwygodniejszą metodą jest stosowanie kleju poliuretanowego BITERM STICK PU.


Karta techniczna

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: