Styropian 30 cm

Sortowanie:

Styropian 30 cm jest produktem często wybieranym do ocieplania dachów. Taka grubość ma swoje uzasadnienie, bo przez dach ucieka najwięcej ciepła. Nawet najlepsze ocieplenie ścian budynku nie pomoże bez solidnego ocieplenia dachu. Dlatego polecamy styropian 30 cm na dachy. Mamy w ofercie duży wybór produktów najlepszych firm. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru materiałów izolacyjnych. Zapoznaj się ze szczegółami i wybierz najlepszy styropian dla swojego domu w STYRO24.pl!

Styropian 30 cm - jaka cena?

Izolacja cieplna budynku powinna tworzyć kompletny system. Składa się on z ocieplenia podłogi, fundamentów, ścian zewnętrznych i w końcu dachu. Chociaż wymienione jako ostatnie, ocieplenie to jest chyba najważniejsze. Jest tak dlatego, że ciepłe powietrze zgodnie z prawami fizyki unosi się do góry. Z tego powodu normy dotyczące ociepleń budynków zalecają użycie najgrubszego styropianu na stropy/ dachy. W naszej hurtowni styropianu oferujemy styropian 30 cm w najlepszych cenach na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać stale korzystne ceny styropianu.

Skuteczna izolacja cieplna budynków - styropian o grubości 30 cm

Styropian o grubości 30 cm jest dostępny w ofercie wielu producentów. W sklepie STYRO24.pl zapewniamy stałą dostępność materiałów izolacyjnych najlepszych marek. Kupisz u nas produkty Swisspor, Austrotherm, Arsanit, Yetico i wielu innych. Większość produktów jest dostępna w wielu różnych grubościach płyt styropianowych. Grubość 30 cm jest szczególnie polecana na dachy ze względu na znakomitą izolacyjność cieplną. Położenie 30 cm warstwy styropianu o niskim współczynniku przewodzenia ciepła zapewni doskonałe ocieplenie. Dzięki temu uzyskasz komfort termiczny w domu i zaoszczędzisz na kosztach ogrzewania.

Stosując do ocieplenia styropian 30 cm masz przewagę już na starcie. Nawet zwykły biały styropian o przeciętnym współczynniku przewodzenia ciepła spełni swoją rolę. W tym przypadku duża grubość płyty styropianowej rekompensuje nawet słabsze parametry izolacyjne. Nie bez powodu produkt ten jest najczęściej wybierany do ocieplania dachów. Optymalnym wyborem może być w tym przypadku np. Swisspor EPS 100 036 Dach Podłoga. Jest on dostępny w korzystnej cenie za paczkę, ma dużą wytrzymałość na obciążenia i bardzo dobry współczynnik Lambda. W naszym sklepie internetowym oferujemy więcej produktów tej klasy: Arsanit EPS 100 035, Austrotherm EPS 100 036 i Yetico Alfa Premium EPS 100 036

Najlepszy produkt do ociepleń dachu - dzięki dużej grubości płyty styropianowej

W STYRO24.pl kupisz styropian 30 cm najlepszych firm na rynku w konkurencyjnych cenach. Produkty takich marek jak: Swisspor, Austrotherm, Arsanit i Yetico oferujemy także w wersji grafitowej. Co to oznacza dla jakości ocieplenia Twojego domu? Stosując styropian grafitowy o grubości 30 cm na dach uzyskasz najlepsze możliwe ocieplenie. Płyta styropianowa o odpowiednich parametrach całkowicie zabezpieczy dom przed utratą ciepła przez dach. Możesz wykorzystać styropian grafitowy taki jak: Styropmin DP CS PRO 100 031, Swisspor Lambda 100 031 Dach Podłoga lub Yetico Passive Premium EPS 100 031. Są to produkty klasy premium, stosowane w budownictwie pasywnym i energooszczędnym.

Jeżeli chcą państwo zamówić większą ilość styropianu od tego samego producenta, to prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Zaproponujemy dogodne warunki dostawy towaru i ustalimy wszystkie szczegóły. Hurtownia styropianu STYRO24.pl proponuje najlepsze ceny styropianu na rynku. U nas cena za paczkę styropianu pozytywnie Cię zaskoczy! Jeżeli nie wiesz jaki styropian podłogowy/ dachowy wybrać lub w jaki sposób go zamontować, to prosimy o kontakt. Chętnie dzielimy się z klientami naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie termoizolacji. Zapraszamy do współpracy!